2737
2739
منم حرفت و قبول دارم. ولی وقتی الان مشتری های عراقی پاش وایسادن . من نخرم عادت میکنه گرونتر به اونا ...

بهترین اجیل و پسته از قدیم بسته بندی میشد میرفت بحرین و کویت و اروپا اونوقت اجیل ترکیه ارزونتر از ایران بود حالا ایران تو کشور خودش انقدر گرونش کردن ملت خودشون نمیتونن سالی یکبار بخرن حالا  عراقی بخره امریکایی بخره فرق نداره برای فروشندش این وسط مردم هستن که به نخوردن عادت میکنن مثل خیلی چیزهای دیگه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجیل نوروز یعنی کلا اجیل نخری حتی یه دونه. ولی اینطور که پیداست همه میخرن ولی خودشون تو خونه تهش و د ...

عزیزم کمپین نه ب اجیل یعنی حذف اجیل از پذیرایی عید ....اصل عیدم ب دید و بازدیده مگه کسی برا شکمش میره جایی ؟ اجیل تو پذیرایی عید نباشه اتفاق خاصی نمیفته

بخدا اگه دروغ بگم  هیچ سالی شپش نبود امسال چرا شایع شد ؟ حتی مرکز بهداشت هم گفته بود مال عراق ...

شپش تو کشور های همسایه هم امده بود حتی دوبی حالا فرض کن تو دوبی یه دونه ادم کثیف پیدا میشه بغیر هندیا البته اونام تحت نظر و بهداشت هستن کلا شپش زدن سر اپیدمی ممکنه یک نفر از روستا بیاد کل شهر رو گرفتار کنه عزیزم دلیل نمیشه زمان مدرسه ما میرفتیم هر هفته سرمونو چک میکردن اونوقتها عراقی که نبود خیلی ها شپش داشتن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2731
اجیل نوروز یعنی کلا اجیل نخری حتی یه دونه. ولی اینطور که پیداست همه میخرن ولی خودشون تو خونه تهش و د ...

من گفتم اونچه که واجبه بخر فقط و به اندازه ، الان کی گفت آجیل میخره ؟ 

شما بچت کم خونی داره به اندازه بچت بخر ، کسی نمیگه چرا ؟ 

ولی اینکه نزدیک عید بریم صف ببیندیم  آجیل عید بخریم برای پذیرایی نه درست نیست 

اینکه مایحتاج پوشاکمون رو بذاریم دم عید و یهو بخریم درست نیست 

هر چیز غیر ضروری بخریم درست نیست 

اقتصاد علمه توی یه تامیک نمیشه راجع بهش بحث کرد . 

ولی توی کل کشورهای پیشرفته و جهان اول مردم با نخریدن به گرونی اعتراض میکنن .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
یعنی نمیشه با پوست ب بچه ی یکساله داد؟؟؟

بزار خیس بخوره پوستشو بکن بهش بده..

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ممنون از نظراتتون. واقعا برام جای سوال بود که یعنی هیچ کسی اجیل نمیخره؟ که خوب دیدم نه مثل اون محصولات ایران خودرو که 45 دقیقه ای فروش رفت. اینجا هم همه زیر پوستی یه اتکی میزنن فقط به مهمونشون نمیدن. 😄

2740
بخدا اگه دروغ بگم  هیچ سالی شپش نبود امسال چرا شایع شد ؟ حتی مرکز بهداشت هم گفته بود مال عراق ...

ربطی به شهری و غیر شهری نداره در ضمن شپش برای پر پشت شدن سر عالی نگران نباش 😉😂😂ببین من کارم با مردم کشورهای خلیجی خدایش طرفداری نمیکنم ولی خیلی تمیز و مقید هستن کاری به تنفر و حرفهای مردم نداسته باش اصلا اونا اهل دروغ و کلاه برداری و دزدی نیستن کار با عراقیا نداریم چون وضع کشورشون داغونه دوتا جنگ سنگین داشتن ولی مردم خوب زیاد دارن از بس از ایرانیا کلک و نارو خوردن با ایرانیا بد شدن وگرنه سال های اول دست و پای ایرانیا رو برای ثواب ماساژ میدادن انقدر بدی دیدن بد شدن همین دیشب یه محموله عظیم قرص و مواد مخدر تو مرز ایران و عراق گرفتن خوب چرا بدشون نیاد از ما شما خودت بگو 

ربطی به شهری و غیر شهری نداره در ضمن شپش برای پر پشت شدن سر عالی نگران نباش 😉😂😂ببین من کارم با مر ...

اون ماساژ رو قبول دارم

یه عده سه سال پیش یادمه رفته بودن اونجا یکماه نشسته بودن

زنگ زدن بقیه.که بیاین انقد خوشه و نون مفت و ماساژ و حرمت بهت میدن.تو خوابم کسی ماساژشون نداده بود

بدبخت فکر میکردن اینا زوارن. ولی اصلا آدمهای خوبی نبودن

علت اصلی وضع مملکت بی ارزش شدن پوله والا چرا چندسال پیش عراقی انقد نبود

اون ماساژ رو قبول دارم یه عده سه سال پیش یادمه رفته بودن اونجا یکماه نشسته بودن زنگ زدن بقیه.که بی ...

خوب خود مسئولین اجازه ورود بدون ویزا بهشون دادن الان ارزش پولشون بیشتر از ماست میان اینجا کلی خرج میکنن خوش میگذرونن مثل بقیه توریست ها اونا با اومدنشون به اقتصاد کشور ما کمک میکنن همه کشور های دنیا دنبال توریست و صنعت گردشگری هستن ولی مشکل اینجاست ارز  از این ور وارد میشه از صدتا سوراخ خارج میشه