2752
2734
چی بگم هر کسی نظری داره . من حاضرم بچم لباس معمولی بپوشه ولی خورد و خوراکش خوب باشه. چون وقتی بزرگ ش ...

یکی به لباس می رسه

یکی به غذا 

یکی وسیله خونه 

هرکی یه جوره. همه چی به اندازه. بچه هم زیاد بهش بدی بخوره. بعدا از پسش برنمیای پرتوقعش نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته همه چی گرون شده اما به نظرم پسته قیمتش خیلی غیر منطقی بالا رفته  پوله زوره  به جاش چیزای دیگه بگیریم مثلا انجیر خشک و قیسی و اینجور چیزا

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
برای اینکه باید یاد بگیریم ، وقتی گرونه ، فقط موارد خیلی ضروری رو بخریم .  مانتو نداشتیم بخریم ...

منم حرفت و قبول دارم. ولی وقتی الان مشتری های عراقی پاش وایسادن . من نخرم عادت میکنه گرونتر به اونا بده . دیگه مثل خیلی چیزای دیگه اجیل عیدم به رویا نیپیونده. ولی کمپین نه یعنی واقعا حتی یه دونه هم نخری. 

2731
خوبه آدم چیزی تحریم کنه ولی به وقتش. الان اونی که بچه کوچیک داره چرا نباید اجیل بخره 

ببین عزیزم اگه من بخرم تو بخری هممون بخریم بقیه هم ک استطاعت شو ندارن مجبورن برا اینکه جلو بقیه زشت نباشه ب قولی همرنگ جماعت باشن بخرن ....ما اعتصاب کردیم برای اعتراض ب گرونی زیاد اجیل و همدردی با قشری ک توان خرید ندارن .چرا محصولی ک تولید کشور خودمونه و حققق خودمونه باید ب این قیمت گزاف تهیه کنیم ؟ چرا قشر ضعیف ترمون نمیتونن حتی چند ماه یکبار تو برنامه غذایششون قرار بدن..واقعا بنظرم درست نیست با اینکه میدونم مردم تو نون شبشون موندن من اجیل بخرم بزارم جلو مهمون پولشو شب عیدی کمک میکنم ب ی مستحق بچشو خوشحال کنه 

نظر شمام محترمه

آجيل واسه مصرف خانواده همه در طول سال ميگيرن ولي واسه عيد نه،مثل بقيه مواد غدايي و ميوه كه همه براي ...

دققققیقا همینطوره ...ما هم در طول سال سعی میکنیم تا جایی ک بشه تو سبد خریدمون باشه اما برای عید تصمیم دارم نگیریم.

منم حرفت و قبول دارم. ولی وقتی الان مشتری های عراقی پاش وایسادن . من نخرم عادت میکنه گرونتر به اونا ...

عراقيها تو مملکتمان دارن کیف میکنن

ظاهر شیک

پر تو سرشون شپشه 

شپش رو تو شهر ما شایع کردن 

دخترعمو شپش گرفت میگفت هرروز آرایشگاه و به خودشون میرسد. ولی شپشو ان

۱۱ماه و ۱۸ روز مردم اجیل نمیخرن برای ۱۳ روز دو میلیون بدم اجیل یه مشتش و خودم بخورم بقیشو مهمون نمیخرم بزار سگ عراقی بخوره لباس شیک و کفش مارک میخرن دوسال استفاده میکنم ازش فکر کردی چی تو عراق هم گرونی اونا هم شب عید ندارن که برن اجیل بخرن بزارین  همچی بگنده انشالله شاید مردم به خودشون بیان (نی نی یار تو رو خداااا قطع دسترسی نکن تو رو خداااا)

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
اره واقعا . الان بچه من کم خونی داره دکترش میگه فقط پسته اونم نه زیاد در حد روزی 10 تا

خوب شما پسته خام و هر چی دوست داری برای بچت بخر و بهش بده 

ولی واقعا ربط کم خونی بچه با آجیل نوروز رو نمیفهمم . 

منم همیشه روی میزم بادوم ایرانی بو نداده دارم ، مویز هم دارم ، ولی دلیل نمیشه برای عید آجیل پذیرایی بخرم . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
اجیل اصلا برای بچه خوب نیست ..رودل میکنن ... فقط بادوم ...اونم پوست قهوه ایشو بکنید ..روزی ۱۰ تا دو ...

یعنی نمیشه با پوست ب بچه ی یکساله داد؟؟؟

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
عراقيها تو مملکتمان دارن کیف میکنن ظاهر شیک پر تو سرشون شپشه  شپش رو تو شهر ما شایع کردن&nbs ...

این دیگه دروغ محضه انقدر به خودشون میرسن انقدر تمیزن بهترین عطر و ادکلن و لباس و حتی ببخشید ها برای اونجاشون عطر عود و بخور میزنن شپش کجا بود  دیگه درسته بدمون میاد از وضعیت ولی دروغ نمیشه گفت مثل اونا که همشون میگن ایرانیا بدنشون بوی گند عرق میده 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
منم حرفت و قبول دارم. ولی وقتی الان مشتری های عراقی پاش وایسادن . من نخرم عادت میکنه گرونتر به اونا ...

ما گفتیم یدونه هم نخر ، میگی باید به بچم بدم ، بالاخره موافق کمپینی یا مخالف ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
این دیگه دروغ محضه انقدر به خودشون میرسن انقدر تمیزن بهترین عطر و ادکلن و لباس و حتی ببخشید ها برای ...

بخدا اگه دروغ بگم 

هیچ سالی شپش نبود امسال چرا شایع شد ؟

حتی مرکز بهداشت هم گفته بود مال عراقیهاس 

خواهر زاده شوهرم دختر عموم.خواهرم 

همه گرفتن 

بخدا تمیز هستیم 

توشهریم

خوب شما پسته خام و هر چی دوست داری برای بچت بخر و بهش بده  ولی واقعا ربط کم خونی بچه با آجیل ن ...

اجیل نوروز یعنی کلا اجیل نخری حتی یه دونه. ولی اینطور که پیداست همه میخرن ولی خودشون تو خونه تهش و درمیارن. این دیگه اسمش کمپین نه به اجیل نیست نه به فامیله😁😁😁

2706