2737
2739
عنوان

وايييي يه گندي زدم توش موندم

436 بازدید | 21 پست

من جديدا گواهينامه گرفتم. بعدش همسرم برام يه ماشين گرفت.تو اين چند ماه چندين بار اتفاق افتاده كه مثلا موقع پارك به در پاركينگ خورده واينا. حالا روز جمعه عصر بود من داشتم ميرفتم بيرون. از سر كوچمون كه خيلي باريكه يه ماشينم پارك كرده بود، من داشتم ميپيحيدم بيرون كه يهوو يه صدايي اومد از ماشين. فك كردم خوردم به پرايده . ولي از تو اينه نكاه كردم هيچي نبود منم رفتم. حالا امروز همسرم ميگه اينجاي ماشين خط افتاده يه كمم تو رفته. گفتم مطمعني جديده. گفت اره فك كنم. حالا از عذاب وجدان دارم مي ميرم چيكار كنم؟ نكنه واقعا به اون پرايده خورده؟؟ البته فك ميكنم پرايد مال كارگراي اون ساختمونه. چون جلوي اون پارك بود. ولي به هيچ عنوان راهيي ندارم كه بپرسم ازشون. اگه همسرم بفهمه واقعا الروم ميره. مخصوصا اينكه جند روزيه قايم كردم

دخترم همه ي زندگيمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

به این فکر کن الان ابروت بره بدتره یا بعد از 120 سال اون دنیا یقت رو بگیرن و دستت به هیچ جا بند نباشه!ارزشش رو نداره سعی کن صاحبش رو پیدا کنی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بدبختي نميدونم پرايد شمارش چند بود. والا ميرفتم نگاه ميكردم. امروزم همسرم ميگه احتمالا پار كردي يمي اومده زده رفته. ميگه ادمايي هستن ديگه حلال حروم نميدونن. خيلي عذاب وجدان دارممم

دخترم همه ي زندگيمه
2706