2733
2739
عنوان

آدم دورو

98 بازدید | 3 پست

بنظرتون با کسی ک مث اون خرم سلطانه پدرمو درآورده. دوبهم زنی میکنه. خواهرشوهرم و جاری بزرگمو باهام خوب بودن رو بد کرده. ب النگو کادویی عقدم حسادت کرده آبروی عروس داماد تازه ازدواج کرده رو برده جلوی فامیل. با تحریک کردن. از حقوق مالیم محرومم کرده. درظاهر خودش خیرخواه نشون میده ولی بهم از پشت خنجر زده بازم میزنه چکارکنم. اگ بگین قطع رابطه. بیشتر باعث میشم اون خودش مظلوم منو ظالم جلوه بده. اگ تلافی کنم ک خدایی والله بلد نیستم و میترسم کاری کنم  گناهی کنم. و حق الناس بگردنم بیفته. اگرم کاری نکنم ک تاحالا سکوت کردم. ولی زندگی مشترکم درخطره. داره ازهم میپاشه. خواهشا ی راهی بهم نشون بدین. 😢

فقط و فقط صحبت کن با همسرت جز خودت و اون کسی نمیتونه کمک کنه

شوهرم میگه اینا خاله زنک بازیه بمن ربطی نداره. بهش خ گفتم ولی فقط بفکر اینه ک هیشکی ناراحت نشه مهم نیس ک تا پای جدایی رفتیم. هنوز یکسالم نشده ازدواجمون. حتی فرم جدایی پرکرد باز آشتی کردیم. میگ اگ جواب بدی آبروریزی بشه تقصیر توعه. رو خانوادش خ تعصب داره. هنوز بچه ندارم. نمیدونم جدایی بهتره یا نه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم میگه اینا خاله زنک بازیه بمن ربطی نداره. بهش خ گفتم ولی فقط بفکر اینه ک هیشکی ناراحت نشه مهم ن ...

ن عزیزم زوده واسه این ک ب جدایی فکر کنی اونم بخاطر خانواده

اگه شوهرت این حرفارو خاله زنگ بازی میدونه عب نداره خوبه حداقل جانب داری نمیکنه یا طرف کسی رو نمیگیره ب تعصبی ک رو خونوادش داره احترام بذار سعی کن تا میتونی ازونا دور باشی در عوض شوهرتو جذب خودت کن با محبت تا میتونی

مردا همینن اکثرا ،این زنان ک باید بدونن چ سیاستایی داشته باشن

2728