2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه ی اینارو استفاده کردم گاهی پیش اومده تو طول روز ۱۶تا قرص میخوردم دیگه معدم هنگ کرده بود من فم ...

۱۶قرص😮😮😮واقعا احسنت بخاطر این اراده قویتون👏من خودم کم اوردم

2728
منم همون خواب اور بهم داد روز قبلشم روان کننده خودم کلا رودم تمیز شد توام از اون داروهای روان کننده ...

عاره واقعا خیلی بد بودن دوس داشتم بمیرم فقط انقد حالمو بهم زدن اون داروها

2738
۱۶قرص😮😮😮واقعا احسنت بخاطر این اراده قویتون👏من خودم کم اوردم

عاره بخدا تازه عزیزم من مشکل کلیه م دارم .باید تا میتونیم ب خودمون روحیه بدیم اگه بخوایم کم‌بیاریم مریضیمون سوارمون میشه اوصامون از این بدتر میشه .من تنها دارویی ک روم تاثیر داره داروی اعصابه رفتم پیش دکتر مهران بابایی بهم داروی اعصاب داد تا ۶ماه خوردم خیلی ازعلائمام کم شده بود واقعا خوب بود ولی خب عوارضای دارو اعصاب کم نیستن همش یا تو خواب بودم یا گیج میزدم دیگه هیچوقت دوس ندارم داروی اعصاب بخورم برا همین رو آوردم به داروی گیاهی 

تو بعداز اینکه رفتی پیش دکتر بابایی بازم این مشکل رو داشتی؟

عاره فقط زمانیکه داروهاشو مصرف میکردم علائمام خیلی کمتر شد و گفت دوباره برگرد اگه خوب نشدی ولی برام مقدور نبود برم دوباره و اینکه دیگه دوس ندارم داروی اعصاب بخورم

استارتر به نظرم شما دوهفته رژیم بدون گلوتن بگیر(حساسیت به گندم) ولی کاملا، چرا رفتین قرص اعصاب مصرف ...

عزیزم دکتر گوارش برام تجویز کرد واینکه ی مدت برا مشکل گوارشم پیش روانپزشک میرفتم اونموقع م میخوردم ولی الان دیگه حاضر نیستم مصرف کنم .رژیم بدون گلوتن چیا میشه؟

وای دقیقا،فست فودم برام ممنوع کرده ینی اینقدر دلم میخا د

برا منم ممنوع کرده ولی من میخورم البته ن همیشه پیش خودم میگم من ک همیشه حالم همینه حداقل چیزاییرو ک دوس دارم بخورم چقد منطقی فکر میکنم 😆 ببخشید سوالم یکم حال بهم زنه ولی میگم شمام دفع بلغم دارید ؟