2737
2734
منم دقیقا مثل شمام آینده با این وضعیت کاملا برام تاریک و وحشتناکه،هر چی دارو که به من دادن خواب اورن ...

واقعا منم با این مشکلی ک دارم آینده ای نمیبینم برا خودم ی مهمونی ساده م نمیتونم برم همش تو دسشوییم دل درد و حالت تهوع  و ......من الان دارو گیاهی دارمومصرف میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو گیاهی تاثیر داشته؟چی هستن؟

والا  فعلا ک ی ماهه دارم مصرف میکنم گفته باید سه الی چهار ماه استفاده کنی تا تاثیرشو ببینی یه عرق و یه پودره اسم عرق هفت گیاه هست ولی پودره ریخته تو نایلون اسم نداره ولی یبار تو معازش دیدم رو قوطیش نوشته بود پودر معده .این بهم گفت تو روده ت شدیدا عفونت داره

2728
والا  فعلا ک ی ماهه دارم مصرف میکنم گفته باید سه الی چهار ماه استفاده کنی تا تاثیرشو ببینی یه ع ...

اها من ک رفتم عطاری فقط بهم عرق نعناع داد،خدا میدونه دیگه خسته شدم از مصرف این همه دارو و دمنوش و.‌..پرهیز غذایی و همش از این دکتر به اون دکتر رفتن

اها من ک رفتم عطاری فقط بهم عرق نعناع داد،خدا میدونه دیگه خسته شدم از مصرف این همه دارو و دمنوش و.‌. ...

وای حرف دل منو زدی اصلا خودم وقتی ب این فک میکنم تو این ده سال چقد دکتر رفتم مغزم میخواد بترکه کاش حداقل نتیجه ای میگرفتیم  .من بزرگترین مشکلم تایم زیاد دستشوییامه یعنی میرم جایی از خحالت آب میشم کم کمش یساعت اون توم .میگن یوگا و پیلاتس خوبه برا ماها ولی تو این اوضاع عزیز اقتصادی پولشو ندارم برم باشگاه

2738
وای حرف دل منو زدی اصلا خودم وقتی ب این فک میکنم تو این ده سال چقد دکتر رفتم مغزم میخواد بترکه کاش ح ...

خدا ما رو زده🙁منم مثل شمام مثلا توی ی ساعت دو بار میرم دستشویی هر بارم ده دقیقه بعد این در مواقعیه که معدم خالی باشه تقریبا چیزی بخورم که کامل احساس سیری بهم دست بده کلا باید ۱ساعت بشینم دستشویی

وای حرف دل منو زدی اصلا خودم وقتی ب این فک میکنم تو این ده سال چقد دکتر رفتم مغزم میخواد بترکه کاش ح ...

هر غذایی هم میخورم بهم نمیسازه غذاهایی هم که بهم میسازن اغلب باعث میشن حالت تهوع بگیرم😢😢به خدا شدم پوست و استخوان

خدا ما رو زده🙁منم مثل شمام مثلا توی ی ساعت دو بار میرم دستشویی هر بارم ده دقیقه بعد این در مواقعیه ...

جدی شمام تایمش زیاده؟ من فک میکردم فقط من اینحوریم بعد معذرت میخوام شما یبوست دارین زیاد میشینین؟عاخه من دقیقا برعکسم