2737
2734
عنوان

کیش رفته های حرفه ای لطفاً بیایید

5142 بازدید | 23 پست

سلام دوستان،انشالله عید میریم کیش ،ولی یه سفر کوتاهه،۲۹غروب میرسیم یکم و  دوم   کامل اونجاییم ،فرداصبحش برمیگردیم،میخوام طوری برنامه ریزی کنم که از وقتم بهترین استفاده رو ببریم من خودم  ترجیح  میدم رسیدیم  اونجا یه جنگ شبانه یا کنسرت  شاد برم ولی دو روز  رو نمی‌دونم چطوری برنامه  ریزی کنم.درضمن من یه بچه ۶ساله ویکی۸ماهه دارم که خودش باعث محدودیته،.واینکه نمی‌دونم چه لباسهای ولوازمی  باید ببرم ،دلم میخواد یه ماهی  تازه هم  اونجا بخورم که خیلی خوشمزه باشه ودرضمن نمی‌خوام زیاد پول صرف خورد وخوراکم بشه .ممنون میشم کسی که می‌تونه راهنماییم  کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو روز همه جا نمیتونی بری گشت کشتی برو که موسیقی هم داره ،هتل هم غذا میده ،رستوران های کنار بار مروارید غذاهاش خوبه دریایی هم داره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

معمولا كاتالوگ دارن برا معرفي برنامه ها و مراكز تهيه بليط كه برا همون دو روز راهنماييتون ميكنن چه كنسرتايي كجا هست،ماهي هم اگه ميخواي تازه باشه بايد از بازار ماهي فروشا خودت تهيه كني،من فست فود ميرفتم بيشتر رستورانا رو نميشناسم

خدایا شکرت
2740

بستگی داره هزینه بخوای صرف تفریحات بکنی یا خرید. خرید که کلا فایده نداره چون همه اجناس تو تهران هست گاهی قیمت هاشون یکیه با تهران.تفریحات آبی هم که با بچه نمیشه جز قایق سواری همین.اگه یک یهمراهتون بود بچه ها رو نگه میداشت خیلی گزینه داشتین واس تفریح و گردش.ماهی حتما شیر کبابی رو امتحان کنید با میگو سوخاری هاشون عالیه. روبروی سیتی سنترش هم دو سه تا دکه هست که شاورما میفروشن و همیشه شلوغه خیلییی خوشمزه ست پیشنهاد میکنم حتما بخورید

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی

تونستی پاراسل سوار شو خوبه

خرید به درد نمیخوره.قیمتا مثل تهرانه

کالسکه ببر واسه بچت

من یه کوله مینداختم وسایل بچم توش بود در طول روز راحت بودم

لباس خنک ببر

مانتو بردار.من هوا گرم بود گلاب به روتون زود بوی عرق میگرفتم دائم مانتو عوض میکردم

واسه بچه هاتم لباس بهاری ببر.سوییشرت خوبه

2706