2733
2734

ی دعوای بد کردیم و بی حرمتی و ...

تقصیر بیشتر از اون بود

رفتم یبارم حرف بزنم هی گفت حرفی باتو ندارم!

خلاصه حرف طلاق اومده ولی فعلا کاری نکرده

موندم چکار کنم 

دیگ اصلا سمتش نمیرم ولی اینم شد زندگی؟ 

چکار کنم یا درست شه یا کلا تموم شه😔

خانوادم اصلا پشتم نیستن

شاغلم ولی پس انداز ندارم

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤

اگ دوسش داری برو بغلش کن بشینید حرف بزنید از دل هم دراریددد

بخدا من حسرت اینو دارم کسی ک دوسش دارم فقط بتونم ی لحظه دوباره ببینمش

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

انشالله مشکلتون حل بشه و بزرگ نشه

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بچه ندارین؟مشکل اصلیتون چیه ؟چند ساله ازدواج کردین 

نه نداریم

عدم درک همدیگه اینکه خانواده ها رو هی قاطی میکنه زندگی تو ی ساختمون با مادر شوهر اینک منت میزاره   و...

حدود ۲سال

2738

عزیزم مردا تو عصبانیت نمیفهمن چی میگن فقط دهنشون رو باز میکنن یه حرفی میزنن. بعدش بهشون بگی حتی شاید یادشون نیاد چی گفتن.

زیاد به حرفایی که زده توجه نکن. پاشو به خودت برس یه شام خوب درست کن. سر حرف رو باهاش باز کن. درست نیست این همه طول بکشه قهرتون. زن چراغ گرمابخش خونه هست. شما گرما ببخش به زندگیتون❤

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
عزیزم مردا تو عصبانیت نمیفهمن چی میگن فقط دهنشون رو باز میکنن یه حرفی میزنن. بعدش بهشون بگی حتی شاید ...

عزیزم همیشه اینکارو میکردم ولی دیگ خستم دلم خونه ازش متنفر شدم😔

ب پدرم فحش داد منو تهدید ب زدن کرد😔 گوشیمو گرفت

گفت پول نمیدم دیگ جاشو جدا کرد

اخه کدومو ببخشم؟😔

نه نداریم عدم درک همدیگه اینکه خانواده ها رو هی قاطی میکنه زندگی تو ی ساختمون با مادر شوهر اینک منت ...

چند سال اول زندگی اکثر زوجا با هم مشکل دارن زمان میبره تا بتونید با اخلاق هم کنار بیایید اول سعی کن رابطه تونو بهتر کنی کم کم که قلقش دستت اومد راضیش کن برید جای دیگه خونه بگیرید از این کانالای مشاوره تو تلگرام و فضای مجازی استفاده کن 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
عزیزم همیشه اینکارو میکردم ولی دیگ خستم دلم خونه ازش متنفر شدم😔 ب پدرم فحش داد منو تهدید ب زدن کرد ...

عزیزم به هرحال چند وقته دارین باهم زندگی میکنید. قلق هم یه کم باید دستتون اومده باشه. ببین اگه آرومه و حال و هواش خوبه باهم منطقی صحبت کنید. برا زندگیتون یه سری شرط و شروط بذارید که موقع بحث توهین به خانواده ها نکنید. قهراتون طولانی نشه.

دیدم نوشتی دوساله ازدواج کردی. عزیزم ۵سال اول زندگی پرچالش ترین سالهای زندگی هستن برای همه. چون دو نفر از دوتا دنیای متفاوت کنار هم قرار گرفتن و طول میکشه با هم هماهنگ بشن و قلق همو پیدا کنن. خواهش میکنم ناامید و دلسرد نشو. زود خودتو نباز. به جای پاک کردن صورت مسئله و زود باختن خودت دوتایی تلاش کنید باهم زندگیتون رو قشنگ بسازید❤

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙