2733
2739
عنوان

*******سوال درباره ابن سینا*********

| مشاهده متن کامل بحث + 10242 بازدید | 107 پست
گلی جون چقدر عصبااااااااااااااااااااانی به نظرم هر چی اینجا خلوت تر باشه که بهتره این طوری یه جوری می فهمیم خیلیا مشکلشون حل شده

عزیزم من دارم ابن سینا می رم و فعلا دارم دارو می خورم به احتمال زیاد هم شاید میکرو کنم به نظر من جای خیلی خوبیه مثلا من تو این چند سال نمی دونستم همسرم هم مشکل داره ولی اینجا منوجه شدیم برخورداشون هم خیلی خوبه و با حوصله به تمام سوالاتت جواب میدن

به نظرم اگر سقط داشتی حتما اینجا برو مطمئنم بی جواب نمی مونی

شما سقط داشتی؟
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
سلام مامان یه فرشته جون.................
منم از اینکه اینجا خلوته ناراحت نیستم.........................دلم می خواد اینهایی که اینجا رفتند لااقل بیان تجربیاتشون رو بگن تا بقیه هم که مثا من ممکنه از راه دور بیان استفاده کنند...............
من 2 تا سقط داشتم............می خواستم بدونم همون روز ویزیت می شیم و یا آزی می گیرند یا خیلی معطلی داره...چون من خیلی تا حالا صبر کردم...............
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

گلی جون من دو ماه از بارداری خارج از رحمم گذشته بود که رفتم برام خودم و همسرم همون روز آزمایش نوشتن و انجام دادم یک سری از آزمایشات همسرم همون روز آماده شد ولی برای خودم یه دو سه هفته طول کشید روز اول که رفتیم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد ظهر اونجا بودیم رسیدگیشون خوبه اخلاقشون هم خوبه با حوصله جواب میدن این معطلی ساعتی هم برای این بود که دکتر مردان دیر می یومد وگرنه کارمون زودتر تموم میشد

بعد موقعی که آزمایشاتت حاضر بشه میری و نتیجه رو بهت می گن و اگه لازم بدونن آزمایشات دیگه ای برات می نویسن ولی بیشتر آزمایشات و همون بار اول میدی

هر چی آزمایش و سونو هم داری با خودت ببر که وارد پروندت کنن

وقتی هم بخوای وقت بگیری توضیحات لازم و بهت میدن

بازم سوالی بود در خدمتم
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!