2737
2734
عنوان

*******سوال درباره ابن سینا*********

10242 بازدید | 107 پست
سلام دوستای عزیز

من تابه حال دو تا سقط داشتم یکی پارسال و یکی امسال حالا می خوام برم ابن سینا می خوام بدونم چند تا دکتر داره؟

پیش کدوم دکتر برم ؟ کسی بوده که مشکلش اونجا حل شده باشه

دکترم گفته مشکلم ضعیف بودن سیستم دفاعی بدنم هست

بعدشم آدرس و شماره تلفنش هم بهم بدید خیلی ممنون میشم

میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
22835020-البته الان تقریبا به شریعتی منتقل شدن . ولی آدرسه قبلیشون نیاوران .قبل از پمپ بنزین هست . با سرچ تو گگوگل می تونی که کروکی و .... رو بدست بیاری . البته الان آدرسش :شریعتی -سر یخچال هست و شمارشون
22644701-10

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکی جون می تونم بپرسم مشکل شما چیه؟ و دکتر قبلیت کی بوده؟

بعدشم اینکه زنگ بزنم بگم فقط یه وقت می خوام ؟
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2728
2738
الی جون دکترم می گه برای اینه که سیستم دفاعی بدنم ضعیفه و خون به جنین نمی رسه و رشدش متوقف میشه و سقط میشه
مامانی یک فرشته من الان چند ماه مریض دکتر اقصی هستم. دوبار سقط داشتم و دکتر اقصی جند تا آزمایش داد که مشکلی نداشتم و حرفی از سیستم ایمنی بدن نزد. ولی پیش یه دکتر غدد چند تا آزمایش هورمونی دادم که اون گفت شاید ضعف سیستم ایمنی داشته باشی. می تونم ازت بپرسم که از کجا فهمیدی که مشکت اینه؟ من دارم دیوونه می شم از بس این چند روز search کردم. برای یک هفته دیگه از ابن سینا وقت گرفتم.
2706