2737
2739
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالي بود😂😂😂😂

والا الانم میگه شما عکس شکمم رو ازم نخواستین😒

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
خدا خارو مادر زنداداشتو بیامرزه،واقعا این روزای سخت رو نمیشه تنهای طی کرد ببین همین که یه کسی باشه ...

خار مادر  

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728
من باز دارم سعي ميكنم پستونكو از آبان بگيرم  دعا كنين اين بار موفق شم  خودم چشم آب نميخو ...

چرا بگیری!؟

نازنین که یوقتایی تا صبح تو دهنشه،اگرم بیفته گریه میکنه که بزارم دهنش دوباره

هستی دیشب زورکی ۳،۴قطره استامینوفن ریختم تو دهن نازنین،به نسبت بقیه شبا زودتر وبهتر خوابید،اما معلوم که نیست تا کی اینجوری باشه،نمیشه که هرشب بهش بدم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
چرا بگیری!؟ نازنین که یوقتایی تا صبح تو دهنشه،اگرم بیفته گریه میکنه که بزارم دهنش دوباره هستی دیشب ...

سر همين ديگه! 

از دهنش ميوفته هي گريه! 

بعد عادت كنه بعدا بزرگ ميشه خيلي سخت تره 

الانم فقط موقع خواب ميخوره 

ولي دكتر ميگفت يكي از دلايل شير نخوردنشون اينه

بچه ها از ميك زدن لذت ميبرن اينا با پستونك راحت ترن ديگه شيشه يا سينه نميگيرن! 

من به دكتر گفتم گفت وقتايي كه درد داره بده 

اون ٢ شب واقعا درد داشت 

ندي درد ميكشه گناه داره هر شب كه نيست!

2740
نرگس چطوره ني ني؟ زرديش؟  روزات؟

اخرم نفهمیدیم سز شد یا طبیعی؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نرگس چطوره ني ني؟ زرديش؟  روزات؟

خوبم عزیزم ممنون شما و آبان کوچولو خوبید؟😍

سینه هام بزرگ سرسینه هم هیچی ندارم نمیتونه بگیره همش در حال شیر دوشیدن😢

زردی هم داره میاد پایین دیروز اینقد برا زردی بچم گریه کردم چشمام کور شده بود و سر درد گرفتم ولی امروز خداروشکر خوب بود همه چی 

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
طبیعی بودم‌نگار جون گفتم فک کنم نخوندی

ای جانم ..نرگس میبینی وقتی میزارن رو شکمت چه حسی داری .دردآ فورا تموم میشه ...❤

انشالله که بخیه زیاد نخورده باشی😯

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤