2737
2739

بچه ها سل فری دادین یا آمنیو؟ من ریسک داون ۱ به ۱۰۶ دکتر گفته سل فری بده نمیدونم چیکار کنم کجا بدم هزینش ۲ تومنه تازه آزمایشگاه میگه میفرستن کره جنوبی تازه میگن خطاش زیاده

پسرم همه دنیام 😘💋💕

من ابجیم نمیدونم ریسکش چجوری بودرف امینو

هزینه همنقدامیشدولی فک کنم بابیمه تامین اجتماعی رفته بودن صحبت کردن بیشترشوداده بوداینام هشتصددادن

الان بچشم سالمه پنج ماهشه دنیااومده

به خداگفتم اگه سرنوشت مرانوشته ای چرادعاکنم؛خداگفت:شایدنوشته باشم هرچه دعاکند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ابجیم نمیدونم ریسکش چجوری بودرف امینو هزینه همنقدامیشدولی فک کنم بابیمه تامین اجتماعی رفته بودن ...

آمنیو میگن خطرناکه میترسم بیمه تکمیلی دارم ولی میگن نمیده

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2731

عزیزم واسه من ریسک متوسط بود ۱ به ۵۰۰ ولی من هیچ کدوم رو ندادم نه سل فری نه امنیو

حدود سه هفته صبر کردم.تا دوباره مرحله دو رو بدم الحمدلله اشتباه کرده بودند ولی سه هفته ی درد آور و سخت..

من رفتم پیش فوق تخصص نارسایی های جنین و بهم توصیه کرد هیچ کاری نکنم و آزمایش رو تکرار کن گفت که  از همه ی افرادی که تو مطبم هستن ۸۰ درصد برای این مورد اومدن.پس همه باید بچه هاشون مشکل دار باشه؟،میگفت اشتباه هست

برو تو نت سرچ کن که دکتر روا زاده درمورد این آزمایشها چیا گفته تا دلت آروم شه منم که اینارو گوش کردم توکل بر خدا کردم و الحمدلله جوابشو گرفتم الان دخترم حدود ۸ ماهشه

ببین اگر تو خانواده تون سابقه شو ندارین .سنتم زیر ۳۵ هست نگران نباش

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

در ضمن هر وقت جوابتو گرفتی  حتما حتما حتما منو بی خبرم نزار

بهت اطمینان میدم که چیزی نیست

من تو اون ایام از

ارتباطم رو با خدا بیشتر کرده بودم 

شاید دوران سختی بود اما ارتباطم با خدا برام بسیار لذت بخش شده بود

الانم اینکه دخترم ارومیه رو از ارتباطم با خدا تو دوران بارداری میدونم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
در ضمن هر وقت جوابتو گرفتی  حتما حتما حتما منو بی خبرم نزار بهت اطمینان میدم که چیزی نیست من ...

مرسی عزیزم حتما بهت خبر میدم ریسک من ۱ به ۱۰۶ حرفات درسته ۳۰ سالمه خواهرزاده همسرم ۴ سالشه هنوز راه نمیره و حرف نمیزنه این نگرانم کرده البته اونا فامیلن و تو بارداری تصادف کرده و پلاتین و... احتمالا عصر میرم انجام میدم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

خیره ان شاا...

سل فری آزمایش خوبیه هم خیالت راحت میشه هم جنسیت رو همین الان بهت میگه 

فقط نگران نباش

مرتب این بیت رو واسه خودت تکرار کن

گر نگهدار من آنست که من میدانم     شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

موفق باشی

2738

سلام به همگی . بچه ها منم تو ماه سوم بارداریم تازه متوجه شدم کم کاری تیروئید دارم خیلی نگران شدم که یوقت ؟نی نی براش مشکل پیش نیاد حتی ازمایش دادم ؟زد  ریسک بینابین سندروم دان،مجبور شدم ازمایش 2میلیونی سل فری تو ازمایشگاه نیلو بدم 

20روز از بدترین روزای زندگ بود مردم از نگرانی ،اما آخر معلوم شد جنین هیج مشکلی نداره

استرس نداشته باشید

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
سلام به همگی . بچه ها منم تو ماه سوم بارداریم تازه متوجه شدم کم کاری تیروئید دارم خیلی نگران شدم که ...

سلام خداروشکر بخیر گذشت من امروز ازمایش میدم اهوازم میگه میفرستیم کره جنوبی 

نیلو دستگاهشو داره؟من زنگ زدم گفت داریم  ۱۹۰۰ اینجا ۲ تومنه ریسکت چند بود مال من ۱ ب ۱۰۶ خیلی میترسم😥

پسرم همه دنیام 😘💋💕

اره عزیزم داره دستگاهشو اتفاقا خیلی هم دقیقه آزمایش هاش

واسه من زده ان تی  1.60  

منم مثل شما خیلی نگران بودم اما تو اینترنت هم سرچ کنی میبینی زده عدد ان تی تا 2ونیم 3 هم نرماله

واسه شما که خوبه ریسکت 1 به 106 ،من زن داداشمم بارداره ریسکش 2ونیم بود حتی دکترش واسش سل فری هم ننوشت! گفته بوده طبیعیه فقط تو غربالگری دوم یه بررسی بشه ،همین

ببخشید اشتباهی نوشتم.ریسک سندروم دان زنداداشم2ونیم نبود ،عدد ان تی 2ونیم بود.

من خودمم مثل شما ریسک بینابین بودم اما هیچی نشد نگران نباشید.

ببخشید اشتباهی نوشتم.ریسک سندروم دان زنداداشم2ونیم نبود ،عدد ان تی 2ونیم بود. من خودمم مثل شما ریسک ...

مرسی عزیزم😘😘😘😘😘😘😘 بخدا شماها رو نداشتم میمردم به هیشکی نگفتم 

پسرم همه دنیام 😘💋💕