2733
2739

دعا کنید هرچی میگردم اب شده رفته زیر زمین موقع خواب باز کردم کنارم صب دوتاشونو برداشتم ببرم سر جاش بزارم لباسا پسرمم برداشتم باهم ببرم اون اتاق یهو دیدم یکیش دستهمه چکار کنم 

شوهرم انقدر لنگ بود گف بده بفروشم ندادم تو این بی پولی اصلا هم طلا ندارم

ی دعای بگید بخونم 

یکاری 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای پیدا شدن گم شده حتی اگر انسان هم باشد این ذکر را زیاد بگویید:

*«أصْبَحْتُ في أمانِ اللهِ. أمْسَيْتُ في جِوارِ اللهِ»*

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00

ممکنه تو لباسا یا زیر مبلی چیزی باشه

سر اصلی جارو برقی رو در بیار

یه جوراب پارازین بکش رو لوله جارو برقی و باهاش گوشه هارو جارو کن

اگ افتاده باشه از جوراب رد نمیشه و میبینیش

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

اولا  گم شدن حکمتی داره که نفروشی احتمالا

ان شاالله  از یه طریقی پولی دستتون بیاد .مشکلتون حل بشه

بعدم میتونی جوراب ببندی به سر جارو برقی.

جارو رو بکشی تو خونه . از طریق مکش میچسبه به جوراب☺

دوم ۱۰۰ تومنی بذار رو سوره عبس . آیه اول‌ کلمه عبس

گوشواره سریع پیدا میشه. اون ۱۰۰ تومنی رو هم بنداز صدقه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ممکنه تو لباسا یا زیر مبلی چیزی باشه سر اصلی جارو برقی رو در بیار یه جوراب پارازین بکش رو لوله جار ...

اره گفتم فردا صب این کارو بکنم دعا کنید 😥

2740
اولا  گم شدن حکمتی داره که نفروشی احتمالا ان شاالله  از یه طریقی پولی دستتون بیاد .مشکلتو ...

وایییییییییی باورم نمیشه بخدا خداااا خیرتتتتت بدههه هرچی میخوای خدا بت بده بقران دهنم باز موند پول گذاشتم رفتم گشتم تو کشو مای بیبی پسرم نوار بهداشتیامم هست اون موقع رفتم ما بی بی بردارم افتاده بود تو نوار بهداشتیم ده دفعه مت بی بی پسرمو گشتممم اخه چجوری رفته بود بخدا  خدا حاجتتو بده 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

اولا  گم شدن حکمتی داره که نفروشی احتمالا ان شاالله  از یه طریقی پولی دستتون بیاد .مشکلتو ...

وای مرسیییی خ ممنون وای خ خوشحالممم از شوهرم انقدرررر خجالت میکشیدم ک نگو 😘😘😘😘😘😘😘😘

منم حلقمو گم کردم تو خونه تنها طلایی که داشتم همون حلقم بود متاسفانه دیگه پیداش نکردم😢 لای لباسای ...

عزیزم شمام این صدقه هرو بده پیدا میشه