2733
2739
عنوان

بیاید ببینید قشنگه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 54 پست
این رو پلیسه میدوزه برا دکورش هم مخمل کرم رنگ گرفتم که اون رو ساده میدوزه گفت پانچ از مد رفته مگر بر ...

خب کتیبه میخوای بزنی واسه همین ساده برات میدوزه وگرنه پانچ تازه مد شده بعد از کتیبه اومده چرت گفته بهت ولی برای سالن بزرگ کتیبه مناسبه برای سالن کوچیک پانچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا پشیمونی

برا اینکه با عجله انتخاب کردم با خواهرشوهرم بودم معذب بودم خوب بگردم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
دیگه الان قیمتا همینه فک نمیکنم اینی که شما میگی باشه  

چرا عزیزم من دوهفته هست تو پارچه فروشا میتابم واسه پنجره هام همه پرده هامو عوض کردم همه نوع پارچه هم قیمت کردم قیمتا کامل دستمه 😂

2740
جنوبم

امن کرج هستم میخواستم برم عبدل آباد تهران بلکه قیمت مناسب تر پیدا کنم ولی همسرم نذاشت گفت مگه چقدر اختلافشه همینجا بخر ،اینجا همه چی دولا پهنا حساب میکنن

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
نگران نباش پارچه ات خیلی خوشگله به خصوص واسه پلیسه 

ممنون که روحیه دادی بهم امیدوارم خوب بشه چون تازه اومدیم خونه خودمون و خیلی دستم تنگ بود با سختی پولش رو جور کردم