2733
2739
عنوان

بیاید ببینید قشنگه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشگله ولی اگه خودتون دوست ندارین زودتر بهش بگین ندوزه عوض کنین

ممنون ،دیشب دوباره رفتم دیدم بین مدلایی که داشت باز این بهتر بود ظاهرا

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

خوشگله که

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
با آستر این قیمت یا فقط همین متری ۱۱۰؟!!

همین متری ۱۱۰بریلانت ترک بود ،آستر هم متری ۳۰باهام حساب کرد

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2740
متری چند ؟یا پلیسه بدوز یا پانچ خوشگل میشه

این رو پلیسه میدوزه برا دکورش هم مخمل کرم رنگ گرفتم که اون رو ساده میدوزه گفت پانچ از مد رفته مگر برا اتاق خواب بزنی 

خواهرشوهر خوش سلیقه ای داری

اره خدایی خوش سلیقه ست چون خیاط هم هست از جنس پارچه هم سر در میاره گفت جنسش خوبه

ممنون عزیزم حالا همش امید دارم بیاره نصب کنه به دلم بشینه

حالا بدوزه خوشگل ترم میشه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
گرون حساب کرده چه خبره ترک اینجا همین نو پارچه متری۶۸هست آستر ترک درجه یکم متری۳۲هست تا متری ۲۵

نمیدونم والا جایی که خرید کردم کلا همین بود قیمتها البته کلا هم اون منطقه گرون میدن ،شما کجایی ؟