2733
2739
عنوان

بیاید ببینید قشنگه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 54 پست
چرا عزیزم من دوهفته هست تو پارچه فروشا میتابم واسه پنجره هام همه پرده هامو عوض کردم همه نوع پارچه هم ...

خریدی ؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارک باشه میشه عکس بزاری لطفا

فقط ماله اتاق خواب نصب کردم باقیشو امروز قرارنصب کنیم 

واسه شما خوشگلتره من دنبال ارزون بودم چون قیمت برام مهم بود ارچه من متری ۲۵بود الان عکس اتاق خوابمو میزارم متری۴۸گرفتم

فقط ماله اتاق خواب نصب کردم باقیشو امروز قرارنصب کنیم  واسه شما خوشگلتره من دنبال ارزون بودم چ ...

منم از جای گرون خریدم و الا از این ارزونتره ،انداختن بهم 😁

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2740
منم از جای گرون خریدم و الا از این ارزونتره ،انداختن بهم 😁

کیفشو ببر مهم نیست انشالله نصب بشه خوشگلیش به چشمت بیاد

من عکس بالا رو آستریشو ۲۵گرفتم حریر روش رو۴۸بالا دوتا قیمت نوشتم اسم آستری یادم رفت بنویسم 

کیفشو ببر مهم نیست انشالله نصب بشه خوشگلیش به چشمت بیاد من عکس بالا رو آستریشو ۲۵گرفتم حریر روش رو۴ ...

خیلی خوشگل بود مبارکت باشه امیدوارم برا من رو هم نصب کنن مثل برا شما قشنگ باشه😍