2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1955489 بازدید | 86180 پست

سلام شب بخیر 

تایم بیداری امروز من ۷ صبح بود 

۲۰ م ورزش کردم 

۲۰ م مطالعه 

۲۰ م کلیپ انگیزشی 

دو ساعت هم زبان خوندم 

چند ساعتی هم دندون پزشکی بودم 

دو ساعت هم کار کردم 

دو ساعت هم خوابیدم 

سوره واقعه و حدیث کساء خوندم 

بچه ها فعالیت تون خیلی کمه ها😐😗

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما من تازه وارد سایت شدم چقدر فضا دوستانه و جالبه خوشحالم که باهاتون آشنا شدم من مامان آیدا ...

خوش اومدی عزیزم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
عزیرم ماهم هستیم یکم تنبل شدیم فقط    

عزیزم دلتنگ گزارش هاتونم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2731

سلام به دوستان گلم

امروز دیر بیدارشدم ناهارازقبل داشتم گرم کردیم خوردیم شوهرم رفتن سرکارمن باز خوابیدم ۵ بیدارشدم ظرف شستم گردگیری کردم سرویس بهداشتی شستم نپتون کشیدم ظرف چندسری باز شستم حاتون خالی دمنوش و چایی وسوپ و میوه خوردیم لباس شستم پهن کردم نت گردی کردم و الانم اگه خدا بخادبچه هام خوابیدن برم لالا

سلام مهربونا 

خیلی خیلی دلم برای اینجا تنگ شده بود 

تایه ماه پیش که کنکور داشتم بعدم که گوشی نداشتم بیام

خلاصه براتون بگم  این ماهی یه قسمتایی از خونه رو رنگ زدیم دوتا دیوار هم کاغذ دیواری پشت تی وی هم پوستر 

کف خونه رو شستیم 

فرش ها رو شستیم انداختیم 

پرده ها رو شستم هنوز سه تا اتاقی نصب نشدن 

اشپزخونه رو تیز کردم فقط هود و گاز و روی درهای کابینت‌ها مونده که قورباغه شدن برام

پذیرایی هم بوفه مونده تمیز شه و ریشه های قالی چسب بزنم کلید و پریز ها رو تمیز کنم و استیکر هامو بزنم

اتاق خواب هم کمد و میز ارایش کلی کار دارن 

اتاق شهرزادم یکم کار داره 

خلاصه چند روزه حوصله نداشتم تمییز کنم باید به خودم یه تکونی بدم و تمومش کنم

توشدی تمامی من💟💟💟💟
سلام دخترا  گزارش این ده روزی که نبودم:   چندین دور لباس شسته ، تا و اتو شد کلی میوه ‌ ...

سلام منظوراون از قورباغه چیه زیاد دیدم توتاپیکا

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2738
سلام خانما من تازه وارد سایت شدم چقدر فضا دوستانه و جالبه خوشحالم که باهاتون آشنا شدم من مامان آیدا ...

سلام عزیزم خوش اومدی به جمعممون 

با کمال میل منتظرگزارش دادنت هستیم

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
تولد ت مبارک عزیزم انشالاعمر باعزت داشته باشی  وآخرین ب این کار خداپسندانه ات ک کیک بین کارگرا ...

ممنونم عزیز دلم 

الان که افرین گفتی به کار خدا پسندانه ام دیدم لازمه این حرفمو بزنم : راستش من بدون هیچ نیت خیری این کارو کردم مطمینم اگه نیتم خیر بود تو گزارشم درموردش حرفی نمیزدم که ریابشه  دلیلم این بود ما کیک خور نیستم برای اینکه مجبور نشم بریزم دور ‌و اسراف کنم ترجیحمون این بود که بدیم به کارگرا

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
سلام منظوراون از قورباغه چیه زیاد دیدم توتاپیکا

سلام به روی ماهت

منظورم از قورباغه کارای عقب افتاده اس که به خاطر امروز ‌و فردا کردنمون پشت گوش انداختیم 

اون قورباغه میتونه زنگ زدن به یه دوست قدیمی باشه یا اینکه پیگیری لیست خرید یا یه بخشی از کارای عقب افتاده ی مربوط به خونه یا محل کار باشه و.....

یه کتاب هم هست فکر کنم اسمش «قورباغه ات رو قورت بده »بوددخترا اگه اشتباه میگم لطفا اصلاح کنید 

به نظرم بعداز اینکه کاملا با قورباغه خوری آشنا شدی بهتر ه سریع دست به قلم بشی مطمینم بعد از نوشتن یه طومار از قورباغه ها قیافه ات دیدنی میشه چون مث ما فکر نمیکنی که انقد کارای عقب افتاده داشته باشی ‌و عملی کردنش به ذهنت یه نظم اساسی میده 

سلام سلام 

یه گزارش مختصر از دیروز و امروزم بدم:

روزای اول کلاه قرمزی شدنمه به خاطر همین فقط در حد ظرف شستن و غذا پختن کار میکنم 

دو تا ۱۵دقیقه ورزش انجام شد

کتاب# باقی مونده جلد سوم رمان گرگ و میش تموم شد و جلد چهارم رو شروع و به نصفه رسوندم

مامانم منو به یه دلمه ی دلبر دعوت کرد جاتون خالی خیلی چسبید _ از فوت یکی از اقوام  شوکه شدم اصلا نمیدونستم مریضه که بخواد بخاطرش فوت کنه   

روحش شاد (امیدوارم بیشتر از حال همدیگه با خبر بشیم که حسرت یه احوال پرسی ساده به دلمون نمونه)

روز و روزگارتون خوش  

سلام به روی ماهت منظورم از قورباغه کارای عقب افتاده اس که به خاطر امروز ‌و فردا کردنمون پشت گوش اند ...

ممنون از تچضیحت

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

سلام بچه ها 

امروز ساعت ۱۰ صبح بیدار شدم چون قرص مسکن خورده بودم

سوره یاسین و حدیث کساء خوندم 

یک و نیم ساعت زبان خوندم 

دو ساعت هم کار کردم 

۲۰ م هم ورزش 

بقیه روز رو هم بابام و بردیم دکتر مشکوک ب کرونا هستن و مشکل قلبی هم دارن خیییلی نگرانشم دعا بکنین براشون❤

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706