2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938488 بازدید | 85575 پست
آره عزیز، رنگ روشن خیلی خوشله(پسرم به خوشگل میگه خوشله خخخخ) دردسرشم زیاده ولیییییی همیشه تمیزه شب ع ...

عزيزززززم.

اره عزيزم مزيتاشم زياده .خودمم عاشق وسايلمم چون بچه نداريم كثيف نميشه فقط فرش اشپزخونم زود لك ميشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانومای پرانرژی.این دوروزکه نبودم ماشالله تاپیک خیلی جلورفته .به دوستای جدید هم خوشامد میگم.من ...

خدا پدر و مادرت رو حفظ کنه منم وقتی میرم هونشون روز استراحتمه واااقعا.

بله.اصلا اشتهام اژدهه میشه.همش میخورم.همه چی خوشمزه تره.

این نیز بگذرد...                                                       
2731

سلام صبح بخیر خانمهای عزیز

من دیروز که آخرین روز ماه بود، طبق برنامه همیشگیم روز پرکاری داشتم. ابتدا گردگیری کردم کل خونه رو مثل هر روز، بعدش طی کشیدم بعد صبحانه، کارای مخصوص اخرین روز ماه رو شروع کردم، همه کابینت ها رو دستمال کشیدم، ادویه ها و حبوبات ها و خوردنیهای نصفه رو پرکردم  و تمیزشون کردم، بعد اشپزخونه رفتم اتاق پسرم، کمد وکشوهاشو تمیز کردم، بعد کمد و کشوهای اتاق خودمون. این وسط اضافی ها بیرون آورده شد تا رد شه (چون بشدت مینیمالیست هستم ک چیز اضافی نگه نمیدارم).دسشویی شستم، ناهار درست کردم، بعداز ظهر بعد ناهار، کیک زعفرانی درست کردم که فوق العاده شد😋😋😋

لباس خشک ها رو جمع کردم، شب هم اینجوری گذشت:شام، ظرف شستن، حساب کتاب مالی این ماه،نوشتن یاداوری های مرداد ماه تو سررسیدم، کارتون دیدن با پسرم و تمام 

سلام صبح بخیر خانمهای عزیز من دیروز که آخرین روز ماه بود، طبق برنامه همیشگیم روز پرکاری داشتم. ابتد ...

عزیزم برنامه ماهانه داری برای منم بزار

بلکه اینطوری یکم نظم بگیرم

اگر قرار بود دری بسته بماند به جای آن دیوار می گذاشتند.
2738

سلام دوستان عزیز

شنبه و یکشنبه ،دو روز که تعطیل بودیم وبه پیک نیک و پیاده روی و اینها گزشت

اما دوشنبه صبح دیگه از جام نتونستم پا شم حالم بشدت بد شد، نمیدونم ویروس یا چی

از صبح تا عصر نتونستم از جام بلند شم یه لیوان آب بخورم فک کنید از ساعت 2 منتظر بودم شوهرم بیاد بهم آب بده که آقا همیشه ساعت 6 میان تازه رفتن جایی و بعد ساعت 7 اومدن خونه

احساس بی پناهی خیلی خیلی سخته

شب رفتیم بیمارستان باورتون نمیشه اگه ایران بود یه سرمی آمپولی چیزی، اینجا همه چیو میزارن به روال خودش پیش بره هی گفتن آب بخور و فشارم و گرفتن و گفتن بشین و ... خلاصه بهم پانادول دادن  و ...

امروزم سه شنبه الحمدلله بهترم. شوهرم امروز دیگه نرفت سرکار 

کار خونه فعلا هیچی

بچه ها مهاجرت این سختیها رو داره مریض بشی هیچکس نیست یه آب بده دستت

اگر قرار بود دری بسته بماند به جای آن دیوار می گذاشتند.
عزیزم برنامه ماهانه داری برای منم بزار بلکه اینطوری یکم نظم بگیرم

خانومی،من اخرین روز هر ماه ی خونه تکونی خیییلی سبک میکنم، به این شکل که همه خونه رو چک میکنم،مخصوصا داخل کمدها و کشوها و کابینت ها.چیزای کهنه و خراب رو میندازم دور،از شلوغی همه جا کم میکنم،مایع دستشویی و ظرفشویی رو پرمیکنم،پودر دستی و ماشینی رو پرمیکنم، جادستمال کاغذی ها رو پرمیکنم، اسباب بازی شکسته ها و خراب های پسرمو جمع میکنم، حساب کتاب اون ماه رو مینویسم امار اون ماه بیشتر دستم بیاد، واسه ماه بعد مینویسم چیا یادم باشه باید انجامش بدم مثلا واسه مرداد رو نوشتم تحویل گرفتن لباسای مدرسه بچم 😍😍😍

بدهکاری ها و بستانکاری هامونو یادداشت میکنم🤣

اولین روز ماه خونمون ری استارت شده بعبارتی😉😉😉😉

سلام صبح بخیر خانمهای عزیز من دیروز که آخرین روز ماه بود، طبق برنامه همیشگیم روز پرکاری داشتم. ابتد ...

یادم رفت اینم بگم:عصر هم با بچه رفتیم پارک، ی ساعتی بازی کرد،برگشتیم بردمش حموم

پس خیلی خدا دوستون داره که مشهد زندگی میکنین عزیزم، ما از سال ۹۱ دیگه قسمتمون نشده بیاییم، سلام خیلی ...

خداروشکر مشهد هم خوبه ، ولی فک میکنم هر کسی شهر خودشو بیشتر دوس داره برای زندگی، من واقعا دلم برای شهرم تنگ میشه😶😶

انشالله به زودی زیارت حرم امام رضا نصیبتون بشه😍😍😍

وقتی نوشتی رفتیم حرم زیارت حس کردم منم باهاتونم ولی جا موندم، میری دعا کن ماهم دعوت کنه، زهراجان کلا ...

عزیززززم😂😂

حافظه منم شبیه ماهیه، انقد که دوستام همیشه دستم مینداختن، نزدیک۷ سال دانشجو بودم با یه شماره دانشجویی ۷_۸ رقمی، تا سال اخر من این شماره لامصبو حفظ نکردم، هر وقت ازم میپرسیدن، سریع دوست صمیمیم که شماره دانشجوییمو حفظ بود صدا میزدم که بیاد شمارمو بگه، ینی ملت با تعجب نگام میکردن که چطور شماره خودتو حفظ نیستی بعد این همه سال😂😂😂

من با این حافظه تونستم پس بی شک هممممه میتونن😁😁

من با مرکز حفظ مجازی پیش میرم، دوس دلشتی اونجا ثبتنام کن، برات برنامه میدن و کمکت میکنن پیشرفت کنی

2706