2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1946204 بازدید | 85849 پست
کدوم شهرین عزیزم مگه؟😊

خمینی شهر عزیزم، شما چطور ؟

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه من همه چیش روشنه هرکی میاد خونم میگه به به وسایلات چه خوش رنگ وروشنه.ولی دردسرش خیلی زیاده فوری ...

آره عزیز، رنگ روشن خیلی خوشله(پسرم به خوشگل میگه خوشله خخخخ) دردسرشم زیاده ولیییییی همیشه تمیزه شب عید نیست فقط راحت آدم میفمه کثیفه زود تمیز میکنه ببخشید گربه شوری نمیشه، بعدشم روحیت فکر میکنم بهتره و شادتری پرانرژی تره آدم. واقعا خیلیییییی بهتر از رنگهای تیرست. خوش به حالت گلم به مزیت هاش بیشتر فکر کنی خوشت میاد. تندرست و شاد باشی همیشه ان شاءالله.🌸🌻🌸🌻🌸

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤

من ظرفای مهمومی دیشب رو شستم، شاید یه ساعت طول کشید، مهمونای دیشبم دو تا بچه زیر یه سال داشتن، نذاشتم ظرف بشورن، اذیت میشدن، گذاشتم امروز شستم، ده صفحه ای مرور داشتم، خونه رو جم کردم.

اخر شبم رفتیم حرم

الانم دیگه بخوابیم

فردا صب میرم سرکار، عصرم کلاس حفظمه

بعدش باید ببینم کی میتونم وسایلمو جم کنم انشالله بریم خونه مامان.

2731
سلام کلاستون خوب پیش میره؟ از هنرهاتون عکس بذارید ببینیم. ژله کیلویی گرفتین؟

اره عزیزم خیلی دوسش دارم 

نه ژله بسته ایی میگیرم چقدم گرون شده تا چند روز پیش 3500میگرفتم الان 6000تومنه

انشاءالله حتما از کارهام عکس میزارم ببینید🌷

2740

سلام گل گلیا

امروز کار خاصی نبود فقط لواشک درست کردم و 

عصر رفتن کلاس ژله یه ژله تزریقی قشنگ به شکل گل اموزش دیدیم از کارم خیلی راضی بودم😁

یه مقدار مطالعه داشتم

فردا روز پرکاری دارم 

تولد دخترمه باید کیک بپزم

تزئینش کنم 

خونه رو مرتب کنم شب مهمون دارم و فذدا صبحم کلاس قرآن دارم و دوسه تا کار ریزه میزه بیرون باید انجام بدن

فعلا تا فردا🌷😘

ما نیز مشهدیم😍😍

پس خیلی خدا دوستون داره که مشهد زندگی میکنین عزیزم، ما از سال ۹۱ دیگه قسمتمون نشده بیاییم، سلام خیلی خیلی خیلی برسونین به امام رئوفمون، واقعا واقعا غبطه خوردم نسبت بهت که مشهد مقدس زندگی میکنی ان شاءالله زیر سایه امام رضا ع زندگی موفق و سالمی داشته باشی مهربونم، همیشه دلم می خواسته مشهد زندگی کنم یا قم، ولی خدا نخواسته یا از بی لیاقتی خودم بوده. شاد باشی گلم.

چه جالب عزیزم منم یه شهر نزدیک شمام 😘😘

کجایی عزیزم؟ سالم باشی گل خانوم.

من ظرفای مهمومی دیشب رو شستم، شاید یه ساعت طول کشید، مهمونای دیشبم دو تا بچه زیر یه سال داشتن، نذاشت ...

وقتی نوشتی رفتیم حرم زیارت حس کردم منم باهاتونم ولی جا موندم، میری دعا کن ماهم دعوت کنه، زهراجان کلاس حفظ میری ؟ چطور با بچه و کار و خانه داری حفظ میکنی؟ منم دوست دارم حفظ کنم ولی حفظیاتم اصلا خوب نیست متأسفانه😔😔😔. میشه لطف کنی روش حفظتو بگی عزیزم.

سلام خانومای پرانرژی.این دوروزکه نبودم ماشالله تاپیک خیلی جلورفته .به دوستای جدید هم خوشامد میگم.من از دیروز اومدم خونه مامانم تافرداعصرم اینجامیمونم.راستش هیچ جایی خونه بابا مامان نمیشه.من که وقتی میام اینجا یجورایی وقت استراحتمه.همش بیشترازخودم به فکر من وبچمن.اون آرامشی که توی وجودشون هست٬به من تلنگرمیزنه که چرا انقدر مسایل پیش پا افتاده رو جدی بگیرم. خداخیلی حفظشون کنه.امروز اینجاظرف شستم وکمک خواهری کردم کیک پخت واینم بگم تا اینجام باغذاهای خوشمزه مامان وصمیمیت زیادشون خودمو میترکونم.شماهم میریدخونه مامان مثل من پرخورمیشین ؟

2706