2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938087 بازدید | 85561 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمای پر تلاش تاپیکمون  زهرا جون من بلد نیستم پیام بفرستم میشه در مورد حفظ بهم راهکار بد ...

عزیز دلم برات درخواست دوستی فرستادم قبول کن اونجا هر سوالی داشتی با کمال میل در خدمتم،شیوه کامل حفظ رو برات توضیح میدم،اینجا از مبحث تاپیک یکم خارجه.  

در مورد ادامه تحصیلتم با توجه به اینکه دوتا بچه کوچک داری و خانه داری  و پستایی که گذاشتی من یه حدسایی راجبت میزنم  ، 

من تا یه سال و نیمی پسرم سرکار نرفتم،قبل  پسرم همیشه مدرسه بودم بعدشم دانشگاه و بعدشم سرکار،انقد خونه موندن برام سخت بود و به شدت احساس اینو داشتم که عمرم داره میره و من هیچ کار مفیدی انجام نمیدم.

من تا هشت ماهگی پسرم که واقعا نتونستم هییییچ کاری بکنم چون خییییعلی غرغرو بود،ولی بعدش دیگه صبرم تموم شد،گشتم گشتم گشتم تا یه فعالیت مفید ( برنامه نویسی وب) پیدا کردم که  بسیااااااار بهش علاقه مند بودم و اون حس مفید گذشتن وقتمو اغنا میکرد،تا قبل که برم سرکار حدود ۶ ماه براش وقت گذاشتم و به حدی رسیدم که یکی از اشناها که کارش طراحی بود وقتی طرحامو دید تعجب کرد گفت چند وقته داری کار میکنی گفتم ۴ ماه،گفت احسنت داری من که رشتم اینه بعد دو سال به این مرحله رسیدم.

کلیت حرفم اینه الان فک میکنم شما نیاز به اغنا شدن حس مفید بودنت داری نه صرفا درس خوندن یا هر چیزی شبیه این، 

پس بگرد هدفگذاری کن ببین چه کارایی دوست داری یاد بگیری،چه اهدافی دوست داری بهشون برسی لیست کن همه رو، بعد ببین کدوم یکی با شرایط الانت بیشتر جور در میاد( من سن ۸ ماهگی تا ۱۸ ماهگی پسرم چون میخواستم پیشش بمونم طراحی وب که تو خونه هست و با لبتاب برام هترین گزینه بود) بگرد ببین کدوم هدفتو میتونی تو این برهه از زندگیت دنبال کنی؟

با توجه به اینکه بچه هات کوچیکن و شاید تا دو سال دیگه هر دوشون به سنی برسن  باید مهد و پیش دبستانی برن( اون تایم رو هم هدفگذاری کن تا مطمئن باشی به همخ هدفای زندگیت میرسی)

نمیدونم کوچولوهات چقدی هستن،ولی اولویت  زندگیت و ثمره زندگیت تربیت درست اوناس پس با توجه به سن و نیازهای اونا تصمیم بگیر.

و صددددددد البته برنامه ی طولانی مدت واسه زندگیت بریز تا به هممممممه اهدافت برسی( خودت از هممممممه مهمتری)

امیدوارم بهترین تصمیم رو واسه زندگیت بگیری خانوووووم  

و اما من

امروز عصر کلاس حفظ دارم، خداروشکر امادش کردم،

امروز صب وسایلمو جم کردم چون میخوام سه روز اخر هفته برم خونه مامانم، خونه رو دسته گل کردم،همه جا تمیزه.

بعدشم نهارمو اوردم خونه مادرشوهرم و نهارمونو با هم خوردیم،میخوام تاسوعا عاشورا همسرمو ببرم سمت خونه مامانم واسه همین امروز اومدم اینجا که خوشحال بشه و همراهیمون کنه اونجا  .

راستی من دوتا گلدون پریشب خریدم،انقدددددد باهاشون عشق میکنم،فقط احساس میکنم کم کم خونم داره شبیه جنگل میشه، من هییییییچ وسیله تزیینی غیر از بوفه تو خونم ندارم،فققققط گل طبیعی،عاااااشقشونم، ولی فک کنم دارم زیاده روی میکنم،نقطه خالی تو خونمون نمونه همه جا پر گلدون شده، نمیتونم حسمو کنترل کنم  خیییییعلی دوسشون میدارم

2728
و اما من امروز عصر کلاس حفظ دارم، خداروشکر امادش کردم، امروز صب وسایلمو جم کردم چون میخوام سه روز ...

ما هم چند ماهه  ک گلدون و گل میخریم   از وقتی خریدیم روحیه ام بهتره    روحیه خونه هم بهتر شده  حس تازگی و تلطیف فضا 

من خودم را دوست دارم     
2738
عزیز دلم برات درخواست دوستی فرستادم قبول کن اونجا هر سوالی داشتی با کمال میل در خدمتم،شیوه کامل حفظ ...

اره واقعا احساس بیهودگی بهم دست داده

من یه دختر چهار ساله و یه پسر 16ماهه دارم 

نه تخم مرغ تاریخ داره روش و بخون  مگه شما میری تخم مرغ بخری از توی یخچال بهت میدن؟؟؟ بیرون نگ ...

مرسی عزیزم جالب بود ولی پس چرا یخچال طبق استاندارد جا تخم مرغی داره؟و اینکه ما تخم مرغ محلی میگیریم 

ابلیمو طبیعی هم مامانم میگه هرچی جاش خنک تر باشه در طول سال تازه تر میمونه

اره خیلی من تازه واردم و تازه عروس خیلی بدردم میخوره برام بزارید

اگر تازه عروسی حتما حتما اینجا رو هر روز بخون چون خیلی سخته وقتی مسئولیت یک خونه و زندگی به گردن آدم میفته

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ابرجادویی از کجا بخریم؟ ندیدم تو فروشگاه ها تاحالا اسمشو

هم پلاسکو فروشی ها دارن هم سوپر مارکت ها سوال کن بهتون میگن دارن یا نه

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2706