2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1945079 بازدید | 85807 پست
سلام من این چندروزه بخاطر واکسن پسرم کلا برنامه هام بهم خورده بود عملا هیچکاری نمیکردم  اما ام ...

سلام عزیزم

منم بعد دنیا اومدن پسرم دقیقا همین احوالات رو داشتم و مدام باحال زندگیم مقایسه اش میکردم و غصه میخوردم

من رفتم روانپزشک و خداروشکر خوبم

پیشنهاد میکنم شما هم برید و ویزیت بشین

خونه ی مادر،،،مهمون مادر،،،شب کنار مادر... من هیچ وقت این لذت رو تجربه نکردم،۱۹ سالم بود که مادرم ر ...

عزیزم خدا هر دوشون رحمت کنه چقدر سختی کشیدید منم از نعمت پدر محرومم واقعا از دست دادن پدر ومادر خیلی سخته.

اتفاقا بعد از پدرم سعی می کنم بیشتر از وجود مادرم لذت ببرم 

کلا زندگی خیلی کوتاه وبی ارزش.

ادم باید خیلی قدر عزیزانش بدونه این واقعا شعار نیست.

شادی صدام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب همون خونه مامانم سر یه موضوع الکی اعصابم خرد شد صبح سعی کردم خودم جمع وجکر کنم با مامانم نهار درست کردیم ولی همسرم اومد دنبال مون غذامم با خودمون اوردم.سر راه جواب ازمایشم گرفتم خونه باز یه کم سر همون ماجرای دیشب اعصاب خوردی داشتم خریدای همسرم جا به جا کردم لباس ها جا به جا کردم برای نهار سالاد درست کردم

فعاا با دخترم مشغولم امروز روز شستشو ولی کاری چیز شستشویی ندارم

شادی صدام کنید
عزیزم خدا هر دوشون رحمت کنه چقدر سختی کشیدید منم از نعمت پدر محرومم واقعا از دست دادن پدر ومادر خیلی ...

سلامت باشید شادی جان.ممنونم از همدردیتون.

بله درسته با این حرفتون کاملاً موافقم.

خدا پدر عزیزتون رو همنشین اولیاء خودش قرار بده.🤲

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
2728

سلام امروز کلی کار کردم تا الان 

گرد گیری کردم

۳ دور لباسشویی زدم 

لباسهای چمدون رو مرتب کردم 

همسر کلی میوه خرید شستم 

لباس اتو کردم 

ظرفشویی رو جرمگیری کردم میخوام فر رو بارم رو اتوکلین توش رو دستمال بکشم

من که حسابی سردرگمم به خاطر دخترم تمام کمدها وکشوها وکابینت های ردیف پایین خالی کردم ودکور مبل ها تغییر دادم

اصلا نمی دونم چه جوری باید خونه تمیز کنم

هیچی سرجاش نیست.

بهارحال نهار خوردیم ظرفها شستم لبلس پهن کردم شاید غروب بریم یه شهر دیگه یه ساک وسیله جمع کردم لباس اتو زدم.

شادی صدام کنید
2740