2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940782 بازدید | 85667 پست
سلام عزیزان  دوروزه ک از خونه مادرم اومدم  هنوز گیج میزنم کلی کار خونه دارم  روزی ک ...

خدا قوت گلم 

به خودت فشار نیار عزیزم، اگر از برنامه هم عقب افتادی نگران نشو، حالا مثلا به جای 3 روز، تو 4 روز جمع بشه مشکلی پیش میاد؟ 

به خودت برس و بچه ها 

خوش باشید ♥️

سلام دوباره ♥️

بچه ها رو فرستادم حموم 

سه سری ماشین زدم، پهن کردم 

یه سری دیگه مونده که آخر شب بزنم 

ظرف ها شسته شد 

سرویس شسته شد 

لباس دستی تو حموم شسته شد 

جارو برقی کشیده شد 

وسایل و لباس ها سر جاش قرار داده شد 

گردگیری انجام شد 

خودم رفتم حموم 

مونده شام درست کردن و اتو کشی

الان هم اومدم دراز کشیدم و نی نی سایت گردی 😁😁

یه کم بخوابم بلند شم چای دم کنم و شام درست کنم. 

برای شام تصمیمی نگرفتم هنوز، شاید قیمه درست کنم. 

تتنتون سالم 

دلتون خوش 

رزقتون زیاد ♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبم ♥️ من دیشب ساعت 12،رسیدم تهران  آنقدر این چند روزه پر از چالش و بحث و جدل بو ...

سوگل جون منم جای شما بودم دقیقا همین کاری رو میکردم که شما کردی ❤️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
خدا قوت گلم  به خودت فشار نیار عزیزم، اگر از برنامه هم عقب افتادی نگران نشو، حالا مثلا به جای ...

ممنون عزیزم .برناممو اینطوری چیدم 

رسیدگی به خودم و بچه ها .داروها.شام ناهار .ظرف هاشون .جاروبرقی.لباس ها .حموم هر روز یکی .بازی با بچها .

اینا پایه ثابته هر روز ک باید انجام بشه بجز اینا هر روز  یکی از این کارها بهش اضافه میشه 

شستن حیاط سرویسش.کلید پریزها درها

سرویس خونه حموم روشویی .سینک  .کتری قوری لیوان ها وایتکس کاری کنم 

گردگیری خونه. گل ها .غبار پاشی

تمیزکاری اشپزخونه 

تمیز کاری اتاق 

داخل کابینت ها یخچال .اجاق گاز.کشوها 

فکر کنم با این برنامه سر ۶ روز تمیز میشه ک  ی روزشو میزارم برا استراحت دوباره از هفته بعدی به همین منوال .

البته نمیخوام به خودم فشار بیارم اگه شد ک هیچ اگه برناممم به هردلیلی مثل مهمونی یا کار بیرون بهم خورد میمونه از فرداش انجام میدم .اینطوری همه جا تمیز میشه 

فقط مونده ی بار انباری مونو بریزم بیرون با اشپزخونه رو ی سطحی تمیز کنم چون موقع زایمانم حسابی بهم ریخته این دوتا 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2731

من بعد از تولد دخترم یه دور خونه تمیز کردم 

الان برنامه دارم.

صبح که بیدار میشم اول تکلیف نهاروشام مشخص می کنم

بعد شستن اباس ها ورسیدگی به دخترم وشاااید خودم ‌

دوساعت بیرون رفتن هر روز داریم به خاطر دخترم.

بقیه کارای خونه برنامه ریزی کردم بچه های تاپیک مینیمالیست می دونن هر روز یه بخش خونه.

دیگه مهمونی چیزی ام بخواد بیاد که تمیز کاری اش فرق داره.

شادی صدام کنید
مرسی به خاطر دستور غذا چقدر تنوع غذاتون زیاد بود واسه مهمانی. من که دیگه برا مهمانیها بیشتر از دو ...

چون من خودم عاشق غذام  و از خوردنش لذت میبرم 

به من بود دو مدل دیگم درست میکردم  خواهرم نزاشت 😁

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740
ممنون عزیزم .برناممو اینطوری چیدم  رسیدگی به خودم و بچه ها .داروها.شام ناهار .ظرف هاشون .جاروب ...

اگر کمکی می تونی بیاری  بیار خودت راحت کن 

با هم تمیز میکنین این قدر سریع میشه  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اگر کمکی می تونی بیاری  بیار خودت راحت کن  با هم تمیز میکنین این قدر سریع میشه   ...

هزینشو نمیتونم جور کنم بعد حس میکنم کسی نمیتونه خونمو تمیز کنه اونجور ک من میخوام برای کارهای کلی خوبه مثل فرش شستن یا کابینت پاک کردن براعید ولی برا کارهای جزعی نمیشه اگرم بیارم میدونم خودم بیشتر کار میکنم 😂

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم

سلام برنامم برا امروز

پذیرایی مرتب بشه ✅

باشگاه برم ✅

دوش بگیرم ✅

ظرفای اخر شب دیشب و دیگ های دیشب شسته بشه ✅

ظرف خشک ها جا به جا بشه ✅

لباس بشورم و پهن کنم ✅

با پسرم درساش کار کنم ✅

اتاق و تختم مرتب بشه ✅

شام و غذای فردای همسرم رو درست کنم✅✅

میز نهار خوری مرتب بشه ✅ دستمالم شد

ابچکون خلوت بشه ✅

آشپزخونه مرتب بشه ✅

گاز تمیییز بشه ✅

نمازا ✅

داروها ✅

نیم ساعت کتاب بخونم ❌

جانبی  آشغالا رو بردم سر کوچه

بعد گزارش با پسرم کل خونه رو زیر و رو کردیم برا شارژر ساعتش 

الان اتاقش  بمب انداختست  

کل خستگی روزم یه طرف  این گشتنه یه طرف  

خانم کجایی تو  چرا گزارش نمیدی ؟ 💚

سوسن جان یکی دوماه اخیر دغدغه های جورواجور و اتفاقات خوب و بد که الی ماشاالله داشتم ولی منصفانه بخوام علت کمرنگ شدنم اینجا رو بگم کوتاهی خودم بوده خواهری

ان شاالله زودی دوباره میام گزارش میدم

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...