2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940802 بازدید | 85670 پست
سلام به دوستان خوبم ♥️ امروز بچه ها رو از کلاس زبان برداشتم، پیاز خریدم،یه ربع به 5 خونه بودیم.&nbs ...

چه غذای خوبی معلومه ماشاالله دستپخت خیلی خوبی دارین. 🥰 من تابه رژیمی ندارم تو تابه معمولی هم میشه؟ 

ببخشید در مورد سوالی که پرسیده بودین فقط لایک کردم 🙃 اطلاعاتی نداشتم چیزی نگفتم.  اما با ادامه تحصیل تو هر سطح و مقطعی به شدت موافقم. 👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون. 🙏💚 چقدر ساعت پختش طولانیه. یعنی ۶,۷ ساعت باید سر گاز باشه؟ بعد فرقی نداره گوشت با است ...

گندم هم میشه پختش طولانی میشه ی روز قبلش باید خیس بخوره 

من گوشت گوسفندی میریزم من تقریبا ی ساعت دم میزارم ولی ۴ ساعتها میپزه

2728

سلام   برنامم برا امروز 

کالریم رو ۱۳۰۰ ببندم 

ظرفای دیشب بشورم 

نیم ساعت مطالعه 

ورزش 

تخت و اتاقم مرتب بشه 

اتاق پسرم مرتب بشه 

افطاری درست کنم 

خونه طی کشی ودستمال بشه 

نهار درست کنم 

ظرفای نهار و افطاری رو بشورم 

نمازا اول وقت 

داروها 

شام درست کنم 

قهوه بخورم 

چایی سبز دم کنم و سه فنجان بخورم 

یه فیلم ببینم 

سالاد درست کنم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام شبتون بخیر نماز روزه هاتون قبول امروز صبح زود فایزه اومد پیش مهدی علی و باباش رفتن مدرسه منم ...

مبارکه زهرا جان انشائ الله موفق وکامیاب باشی در کنار خانه داری ببخشید سئوال می کنم فضولی نباشه شما جایی استخدام شدید خللی تو کارهای خانه به شما وارد نشده هم تا ساعت سه سرکار وهم خانه داری ؟ فائزه تا ساعت سه می تونه بمونه پیش بچه ها خودمم می خوام پرستار بگیرم چون کارمندم دوتا کوچولودارم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
سلام دیروز فرش ها از قالیشویی اومد  ی فرش جدید برای اتاق گرفتم اون رو انداختم  کاور تشک ...

فرش جدید مبارک  من عاشق فرشم  عکسشو بزار 😍😍😍

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740

من حدودا ۴ ساله تو این تاپیکم 😍😍😍😍

این یکی  بهترین تصمیمای زندگیم بود و باعث شد در کنار شماها کلی چیزا یاد بگیرم 

این عکس ذخیره داشتم 

حس# خوب