2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938616 بازدید | 85578 پست

سلام شب همگی بخیر

این چند وقت نبودم دخترم به شدت سرما خورده بود که نزدیک بود کار به بستری بکشه که خداروشکر به خیر گذشت بعد یه هفته نخوابیدن گفتم آخیش تموم شد چه کابوسی بود که یهو دیدم دختر بزرگم سرفه میکنه تک و توک که از فرداش دیدم بله این دخترمم مریض شد دیگه این مدت شب نمیخوابیدم چون بجه ها تب و سرفه شدید داشتن خونه از نظر نظافت صفره😖😖

باید این هفته کسی رو دعوت کنیم چون مسافره و اگه دعوت نکنم میرن و خیلی زشت میشه 

میخوام کسی رو پیدا کنم بیاد کمک فعلا که موفق نشدم 

انشالله از اول هفته دوباره گزارش میدم

آخر هفته خوبی داشته باشین🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@مهساقائمپور    

فقط با یاد خدا دلها آرامش می یابد❤❤❤خدا تنها امید من است 💖💖💖 ایمان داشته باش فقط خدا چاره ساز است خدایا میدونم بنده ای خوبی برات نیستم اما توهمیشه هوامو داشتی خدایا شکرررررت♡♡♡❤❤❤
2728

سلام خانما ببخشید اینجا میپرسم بچم داره دندون های شماره ۲ را در میاره که به قول قدیمی ها میگن این دندون توی چشم درمیاد و خیلی درد داره اینم بگم بچه من دیر دندون هست

بعد دیشب که با گریه از خواب بیدار می‌شد و شیرم را به سختی می‌گرفت هی گریه و بی‌قراری میکرد امروزم بی حال بود طفلکم شیطونی نمی‌کرد🥺 همش خوابیده بود وسط پذیرایی و دوروزه کم اشتها هم شده بنظرتون طبیعیه؟باتجرب

سلام خانما ببخشید اینجا میپرسم بچم داره دندون های شماره ۲ را در میاره که به قول قدیمی ها میگن این دن ...

دستم خورد نصفه اومد

با تجربه هاش بگن

منم امروز دیر بیدار شدم چون شب بچم نذاشت بخوابم ساعت ۱۰ و نیم بود گفتم حالا ناهار چی بپزم😭😭شوهرمم ساعت یک میاد ....یه خورش قیمه با زود پز گذاشتم جاتون خالی خیلی هم خوشمزه شده بود😁 تو این فاصله هم خودم صبحونه خوردم هم صبحونه بچمو دادم دیگه سرشو گرم کردم رفتم پارکینگ را مرتب کردم کف شو شستم یک ماهی بود گندش افتاده بود اما آخرش کیف کردم بیست دق هم بیشتر طول نکشید بعد اومدم دیدم بچه طفلیم وسط خونه خوابش برده بود🥺🥺 روش پتو انداختم که برم دوش بگیرم که پنج دق بعدش بیدار شده بود و همزمان باباش هم رسید خدارو شکر.منم زود اومدم بیرون ناهار خوردیم بعدش من با بچم دوبتره خوابیدم چون هنوز خوابم میومد🥴ساعت پنج بیدار شدم و خبر رسید که جایی شام دعوتیم 🤩🤩  منم تنبل از خدا خواسته😜 رفتم ظرفای ناهارو شستم گازو پاک کردم یه جارو نبتون به پذیرایی کشیدم و تمام

خلاصه خودمم باورم نشد که به لطف خانمای این تاپیک چقدر زرنگ شدم😍😎

الآنم تصمیم دارم یه منوی غورباقه ای بنویسم انشالا تا عید هم خیاطی هامو تموم کنم هم خونه تکونی کنم

سلام دیشب ساعت ۱۰ وسط کتاب خوندن خوابم برد دیگه نتونستم بیام گزارش بدم😂 ولی گزارش دیروز : بیداری ...

من شنیدم حنا و ماست خوبه. کسی بوده که لکه های بارداری شو باهاش از بین برده.دیگه نمی‌دونم چقدر صحت داشته باشه 

یکی هم پیاز و آبلیمو خوبه 

2738
نمیدونم اسم این مدل ترشی چی هست 😄 نه هم قابلمه تمیزه و هم ظرف‌ها خشک یه مدت به سرم زده بودم ک ترش ...

فک کنم من بدونم این سرکه های بیرون را آب قاطیش میکنن برای همین ترشی توشون کپک میزنه باید سرکه از بیرون میگیری بجوشونی 

اما تو بیشتر موارد بعضیا دستشون ترشی و سرکه  نمیاره

فک کنم من بدونم این سرکه های بیرون را آب قاطیش میکنن برای همین ترشی توشون کپک میزنه باید سرکه از بیر ...

اینم ممکنه اگه این دفه هم کپک زد، بار دیگه سرکه رو میجوشونم اگه باز هم خراب شد نتیجه میگیریم کار من نیست

اگر کوه‌ها به لرزه درآمدند، تو پابرجا و استوار باش...
کجا زندگی میکنید که آب کمه؟ لطفاً از صدف ها هم عکس بزار ایده بگیریم😍

بوشهر هستیم، همیشه یه روز در میون آب داشتیم. بجز سه ماه زمستون. 

تابستون هوای گرم و وحشتناک جنوب و بی آبی خیلی سخت میگذره

البته با پمپ میشه آب گرفت ولی پمپ ما خیلی بازی درمیاره نمیشه بهش اعتماد کرد

کار با صدفایی که دارم انجام میدم هنوز تموم نشده چندتا از کارای قبلیمو میفرسم

اگر کوه‌ها به لرزه درآمدند، تو پابرجا و استوار باش...
2706