2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938457 بازدید | 85574 پست
عزیزم راجب چیه همون بالا بنویسم میاد؟

اره سرچ کنید برید تو تاپیک هاشون 

درمورد سیاست زنونه هست و داستان زندگی خودشون 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، کارهای دیروز غیر از پرداخت قسط همه انجام شد. 

امروز 

صبحانه حاضر کردم خوردیم و جمع کردیم و... 

پانسمان پای داداشمو عوض کردم 

رختخواب هارو جمع کردیم 

ابلیمو هایی که گرفته بودم ریختیم تو بطری و دبه های کوچک تر و جا به جا کردیم 

یخچال مرتب کردم 

ناهار داشتیم گرم کردم 

خونه رو مرتب کردم 

دو دور ماشین لباسشویی روشن کردم و پهن کردیم. 

ناهار خوردیم و جمع کردیم و.... 

جارو برقی کشیدم 

استراحت کنم 

قرآنم و حدیث کسا و زیارت عاشورا مو بخونم 

قرص هامو بخورم 

چای دم کنم و پذیرایی کنم 

برم لباس های خشک شده رو جمع کنم و تا و سرجاشون بزارم. 

حتما امروز برای پرداخت قسط برم. 

2731

سلام شبتون بخیر

گزارش چهار شنبه و پنجشنبه و جمعه

هر روز روتین رو داشتم ( شستن ظرف، روزی دو تا سه بار جارو هال، گردگیری، شستن یک تا دو سری لباس، آشپزی، جمع و جور و...)

چهارشنبه خونه تکونی به هال رسید:

جارو اساسی  همه جای هال

میز تی وی رو پارسا کامل تمیز کرد (داخل و رو و پشت)

مبلها دستمال کشیده شد و دوتا که کثیف تر بودن قسمت نشیمن رو برداشتیم و کامل تمیز کردیم

گلدونها برداشته شدن و زیرشون تمیز شد

قرنیز ها دستمال کشیده شده

کف طی کشیده شد

برای تنوع فرش پهن کردم بین مبلها

گردگیری هم انجام شد

یسری رختخواب اصافه جمع شد و کمد رختخواب ها مرتب شد

هر چی ملافه شسته بودم کشیده شد رو تشک و بالشت ها

پنجشنبه :

کشو دستمال ها و سفره رو ریختم بیرون و تمیز کردم. و دوباره چیدم، کلی هم دستمال و دستگیره بیرون ریختم

پارسا هم میز نهارخوری دم دست رو با صندلی هاش دستمال کشید و کلید پریزها رو هم تمیز کرد،

حمام هم از  در و دیوار و کف و شیرالات و پرده و شوینده ها و... شستم و برق انداختم (2/30 درگیرش بودم 🤕)

جمعه :

فریزر رو تمیز کردم

بسته بندی سبزیجات رو هم عوض کردم چون اصلا مرتب نبودن، کلی هم چیزی بیرون ریخته شد

پذیرایی  رو مرتب کردم و  جارو زدم و مبلها و نهارخوری پذیرایی رو کامل دستمال کشیدم

قرنیز هارو دستمال کشیدم

کف رو هم با دستمال نمدار تمیز کردم

به اضافه شوفاژ و ساعت و قاب

لباس‌های مزون رو مرتب کردم و رگال و مانکن گردگیری شد

آخر سر هم مبلها رو که همه رو گذاشته بودم وسط چیدم

اتفاقات جانبی اینکه جاروبرقی بو کرد و جرقه زد و همه جارو مجبور بودم با جارو دستی جارو کنم، امیدوارم نسوخته باشه

کالسکه رو هم همسر سر هم کردن و عکس گرفتن که انشاالله بزاریم تو دیوار برای فروش (از اون قورباغه زشتها بود)

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2738

سلام دوستان 

امروز ی کتاب جدید و شروع کردم ب خوندن 

نماز+حدیث کساء✔

رفتم پیاده روی 

ظرف شستم 

ب موهام روغن کرچک زدم رفتم حموم وقتی موهام خیس بود واکس مو زدم از اونایی ک خشک نمیکنه بار اولم بود استفاده میکردم خیلی خوبه و حالت موهامو حفظ کرده گفتم اگه موهاتون فره استفاده کنید 

نماز+سوره واقعه ✔

روتین بهداشت دندون ✔

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

سلام   برنامم برا امروز 

پری شدم داغونم امروز زیاد کار نمیکنم فقط روتین 

تختم مرتب کنم 

لباسا رو بشورم و پهن کنم 

کتاب بخونم   هرچه بیشتر بهتر 

نهار درست کنم    عدس پلو 

ظرفای نهار بشورم 

سطل زباله خالی شه 

ابچکوون جمع شه 

سطل زباله سرویس خالی شه 

حموم برم یکی دو تیکه لباس با دست بشورم 

اون برنامه ای که همسرم قرار بود یادم بده بشینم باهاش یاد بگیرم 

شام بدرستم نمیدونم فعلا چی 

داروها خورده شه 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام شبتون بخیر گزارش چهار شنبه و پنجشنبه و جمعه هر روز روتین رو داشتم ( شستن ظرف، روزی دو ت ...

عاشق  پارسا هستم که گردگیری و دستمال کشی ها همش با اونه  خداحفظش کنه 😁😘

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
امروز هیچ کاری نکردم پریودم اصلا نتونستم  قدرت بدنیم صفر شده بود

از مولتی ویتامین مینرال 

و قرص های تقویتی استفاده کن خیلی تاثیر داره 

سلام، کارهای دیروز غیر از پرداخت قسط همه انجام شد.  امروز  صبحانه حاضر کردم خوردیم و جمع ...

بانو داداشت چی شده ؟ بلا بدور 

سلام خانومای خوشگل  بیداری ۵ صبح ✔ نماز+دعای عهد✔ ورزش ✔ کتاب غرور و تعصب و تموم کردم با ای ...

میخونم ممنونم بابت معرفی کتاب 💞

2706