2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938694 بازدید | 85579 پست
سلام دوستای گلم روزای شلوغ و‌پر دغدغه ای رو‌میگذرونم دیروز پرستار بچه ها اومد تا باهم اشنا بشیم ف ...

زهراجون انشالابهترینها سر راهت قراربگیره وروزهای خوب وبی دغدغه ای پیش روداشته باشی،بسپار به خدای مهربون انشالاهرچه که به صلاحته پیش  بیاد راستی لباساتم مبارکت باشه به دلخوشی بپوشی ولذت ببری عزیزم  

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
عزیزم کی شروع کنیم ؟😍😍😍

❤🧡💛💚💙💜🤎

ان شا...از پس فرداشروع کنیم.

روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه یه درس از کتاب ۵۰۴ رو بخونید و تو گزارشهاتون اعلام کنید دوستان.

🤎💜💙💚💛💛🧡❤

موافقین؟

اگر ایده و نظری دارید بفرمایید

این نیز بگذرد...                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❤🧡💛💚💙💜🤎 ان شا...از پس فرداشروع کنیم. روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه یه درس از کتاب ۵۰۴ رو ب ...

درس اول ۱۲ لغت داره یعنی هفته ای یه درس یا من بد متوجه شدم؟ ایده تون خوبه همین رو موافقم حالا اگر دوستان نظر داشتن بگن ❤

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2728
درس اول ۱۲ لغت داره یعنی هفته ای یه درس یا من بد متوجه شدم؟ ایده تون خوبه همین رو موافقم حالا اگر دو ...

میشه هفته ای ۳ درس.

کتاب من fifth edition هست.

قشنگ دیکته ،معنی و...کلمه رو یاد بگیریم.

این نیز بگذرد...                                                       
میشه هفته ای ۳ درس. کتاب من fifth edition هست. قشنگ دیکته ،معنی و...کلمه رو یاد بگیریم.

دو روز یک درس میشه متوجه شدم من کاااملا مووووافقم 😍😍😍

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2738
سلام‌منم بگم برنامم رو  صبونه خوردیم ظرفاشو شستم احتمالا امروز طی کشیدن و جارو دارم نهار درس ...

امضات كه براز نا اميديه كه .....من نكاه مهربون خدا رو زياد تو زندكيم ديدم بس اميدت فقط و فقط به خدا باشه كه هر جي به خير و صلاحته رو برات رقم ميزنه  

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
سلام عزیزم خوبی.ممنون 😍😍😍 والا من یه اشتباهی کردم  بچه دوستم که پیشم بود بغل کردم دلم سوخت& ...

عزيزدلم همسرت رو بفرست عطاري يه شيشه روغن سقز بكير  كمر تو بده همسرت خوب ماساز بده جند بار تكرار كن

عاليه تا زمانيكه بري دكتر 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
سلام دوستای گلم روزای شلوغ و‌پر دغدغه ای رو‌میگذرونم دیروز پرستار بچه ها اومد تا باهم اشنا بشیم ف ...

سلام زهراي عزيزم 

من امروز حلوا با روش شما درست كردم عالي شد دفعه هاي قبلي هرجي درست ميكردم افتضاح ميشد مامانم و همسرم كلي تعريف كردن راستي جه دست خط قشنكي داري بهت تبريك ميكم👌🏻👌🏻👌🏻

راجع به برستار به نظرم خيلي كار خوبي ميكني كه ميخواي دوربين نصب كني تصميمت محتاطانه و عاقلانه اس مطمنم مشكلي بيش نمياد....

@michkasali     @مااماااان   @خانومسحرخیز     @محبوبناز   ...

كارنلين جان فكر كنم نبايد لايكت ميكردم منو حذف كن اصلا الان وقتشو ندارم ببخشيدعزيزم

❤🧡💛💚💙💜🤎 ان شا...از پس فرداشروع کنیم. روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه یه درس از کتاب ۵۰۴ رو ب ...

من باهاتون مرور میکنم و اعلام میکنم تا به هم برسیم

اما بنظر من هفته ای 3 درس زیاده برای شروع. لغت هاش یکم سنگینه بنظرم شنبه ها و 3 شنبه ها درس جدید بخونین و مدام هم مرور کنین چون به شدت فرار هست

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
عزيزدلم همسرت رو بفرست عطاري يه شيشه روغن سقز بكير  كمر تو بده همسرت خوب ماساز بده جند بار تكرا ...

مامانم میگن این همه به دیگران دارو میدی خودت بخور 

ولی من از قرص بدم میاد.دوست ارتوپدی ام گفت فقط باید استراحت کنی 

ببینم این روغن پیدا میکنن

2706