2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939964 بازدید | 85645 پست
😁😁بيشترباقسمت دومش موافقم وجاي بحث داره

دقت کن هردوتا قسمتشم خیلییی قشنگه هااا😂😂😂ولی جدای ازشوخی آره اون قسمتش ازنطرمنم جالب فکرمو دادم این چیزا کارام مونده دیگه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
امشب اولين كزارشتو بايد ثبت كني ها بهونه هم نداريم 

ووووووی مامان پس رفتم 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  با ما باش خود به خود خونت تمیزی و جذب میکنه 😉 منم دو تا فسقلی دارم  پسرم چن ...

بانوجان منم زیاداسباب بازی نمیخرم چون چن سال پیش کلاسهای ب سوی آرامش شرکت می کردم کارشناس میگفت بچه ازکوچکی تا۷سالگی‌ام ۲الی ۳اسباب بازی بیشتراحتیاج نداره حالاماشالاک خونه هاپرازاسباب بازیه بعضی جاها که من میرم ازدم حال تاعقب اتاقااسباب بازی ریخته بچهاهم اصلابازی نمیکنن باشون فقط میارن میریزن وسط ونظم خونه رابهم میریزن 

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
بانوجان منم زیاداسباب بازی نمیخرم چون چن سال پیش کلاسهای ب سوی آرامش شرکت می کردم کارشناس میگفت بچه ...

واقعا همینطوره بچه های من اسباب بازی  زیاد دارن فقط میان می ریزن همه رو یکم بازی میکنن بعد بیخیال میشن خیلی وقتگیره جمع کردن خورده ریزها منم یه جا پیدا کنم برای اسباب بازیها  نصفیشو جمع میکنم که خلوت بشه 

2728
حس ميكنم  تصميمتو خيلي جدي كرفتي واسه تغيير كردن  😍😍حساس نشو به حضور همسرت، كم كم كاراي ...

خیلی وقته دنبال تغییرم دلم میخواد از اون خانمهایی بشم که همیشه خودشون و خونشون تمیزه وخودشون هم  خوش اخلاق و مهربون و عاقل هستند🤩🤩 خودم فکر میکنم اول خونه زندگیمو بتونم جمع و جور کنم کم کم بقیه چیزارو هم میتونم درست کنم انشالله دخترامم بعدا ازم چیز خوب یاد بگیرن😄

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5263533/خلاصه-برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه?postI ...

کار قشنگی کردی.👌👌👌💖💖💖خلاصه نویسی خوبی بود اتنا جون.

ورزشم من موافقم . ولی گاهی اوقات خیلی تنبلی میکنم

فکر کنم باید خیلی جریمه بشم🤪البته موقعیتم طوریه که تو خونه نیم ساعت نرمش میکنم.اگه تنبلی نکنم.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

سلام سلام😇كزارش امروز:

ساعت بيداري٨☺️بعداز صبحانه،بدرقه همسر باقران وصدقه ✅يه ساعتي رو از حضور خورشيد خانم كه مهمون خونه مون شده بود استفاده كردم ولذت بردم(دراز كشيدم ودراوج لذت خوابم برد)✅خالي نكه داشتن سينك وابجكون✅تميز نكه داشتن اجاق كاز ✅تميزكردن سراميك وسرويس بهداشتي✅ نبتون كشيدن فرش ها✅كردكيري✅تزيين خونه با ريسه وبادكنك ويه عالمه شمع وكل✅ قرمه سبزي باركذاشتم واسه شب✅خواستم كيك درست كنم راستش نتونستم ريسك كنم تابحال كيك تولد درست نكردم رفتم بيرون كيك وشمع وفشفشه خريدم✅يه ساعت بياده روي 💪✅ورزش تو دو نوبت انجام شد كه دراصل بايد ٤نوبت باشه از فردا  درستشوانجام بدم✅ماسك صورت✅ دمنوش بابونه✅خواستم موهامو دلبر كنم ياد ارتين جون افتادم كه هميشه سشوار بدسته😅بيخيال فرفري موهام شدم باسشوار افتادم به جون موهام واز دفعه هاي قبلي كارم حرفه اي تر شد😉 يه كت دامن مهموني داشتم كه يه باربيشتر نبوشيده بودم اونو تنم كردم خيلي شيكه😍هركاري كردم نتونستم باخودم كنار بيام كه مث كارنلين سايه بزنم كه تغيير كنم با ريمل و رز ومداد ابرو به صورتم رنك دادم  😁با اينكه ديشب دلخورم كرد ولي تولدشه ديكه دنيا ارزش نداره تولدشو خراب كنم منتظرم تا بياد 😉اخرهفته خوبي داشته باشيد

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2740

سلام

کارهای انجام شده ی امروزم

صبحانه خوردیم و قرص های پسرم دادم

ظرفای آبچکون جمع کردم

امروز صبح اینجا از این کیک قاشقی گفتید منم صبح برا صبحانه درست کردم   😁😁

یکم اینیستا گردی کردم 

با پسرم ۳ ساعت درس کار کردیم و مشقاش نوشت

نهار درست نکردم از  شام دیشب خوردیم

ظرفارم نشستم هنوز 🙄🙄

حموم رفتم 

یه آبی تو یخچال ریخت اونا رو دستمال کردم

لباسا رو شستم و پهن کردم

یه چرت خوابیدم

رفتم خونه ی مامان بزرگم

از اونجا رفتم میوه فروشی و مرغ فروشی یه مغازه دیگه برا همسرم خرید کردیم

رفتم عیادت مریض  عموی شوهرم

رفتم خونه ی پدرشوهرم

از خونه ی مادرشوهرم چند تیکه گل گرفتم که بکارم ولی خاک و گلدون ندارم کاشتنش میوفته برا شنبه

ظرفای شام شستم

شیر خریدیم  جوشوندم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

خوب من بعداز چندروز کسالت برگشتم

کل اشپزخونه روتمیز کردم

ناهار درست کردم (خوراک لوبیا)

واسه پسری حریره گذاشتم

سالن روگردگیری کردم و جارو برقی کشیدم

توپک خرمایی درست کردم

یه سری کارای دیگه ام داشتم که شیطون گولم زد منو راهی دور دور کرد که ازبعداظهر تاالان بیرون بودم 😆😆😆😆

انشاالله فردا به بقیه کارام میرسم

عاقا پسر من اسباب بازیاش خوب نگه نمیداره هر ماه یه کیسه اسباب بازی شکسته و ریز ریز شده تو کیسه میریزم میریزم دور 

یعنی نمیدونم چرا تو دستاش نابود میشن 

اگر الان اون اسباب بازی هایی که از روز اول خریدیم داشت با اونا میتونستم اسباب بازی فروشی بزنم   ولی الان ده دوازده تا دونست  ، حتی پارچه ای ها رو هم با قیچی میبره ببینه توش چیه 

نخریم نمیشه که....

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

من صب بیدارشدم حریره واس دخترم صبونه واس‌پسرم بعد یهکم باگوشی بازی کردم بعد ناهار درست کردم بعد ناهدر یه چرت زدم دخترمو خوابوندم‌پسرمو بردم‌بیرون شلم درست کردم ظرفارو شستم جارو زدم بباس ریختم ماشین الانم میرم‌کهنه های دخترمو بشورم اخ من کهنه میبندم واس مبارزه باقیمت سنگین‌ پوشک بعد دخترم بخوابه بعد پسرم بیاره پشمک بخوره منتطر آبجیش بخوابه بعد بعدشم پسرم بخوابه اگه وقت شد دودقیقه باهمسری باشم اگه اونم خوابم نبردفقط من یه ایرادی دارم زیااااد باتلفن حرف میزنم این‌وسط کلی گوشی دستم بود

سلام دوستان

امروز دیگه خیلی فعال شدم

خخخخ

صبح ربع ساعت خونه را مرتب کردم

بادمجان پوست گرفتم و سرخ کردم

سبزی قورمه برا فردا سرخ کردم

دوباره گاز را تمیز کردم

ناهار آماده کردم

یخچال را خالی کردم و تمیز کردم حسابی

کلی ظرف شستم

سینک را دستمال کشیدم

دمنوش زعفران سابیدم و دمنوش درست کردم

کیک و ژله درست کردم

۴۵دقیقه پیاده روی توی خونه کردم

۲۰۰تا صلوات فرستادم

ابروهام را مرتب کردم 

اعتیاد به گوشی تموم بشه

به کلی کارهام میرسم

یادت باشه که ،خودت را الویت اول زندگیت بزاری،خودت را دوست داشته باشی،خودت را ببخشی
2706