2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938272 بازدید | 85566 پست
ای جانم  خدا حفظشون کنه خیلی قشنگه عکسش حیف دختر ندارم هنوز بابت لاکی که به پای پسرم زدم با ...

نگران نباشيد 

جنسيت با اين چيزا تغيير نميكنه😊

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسابى حسابى كاش انرژى و حال خوب يه آمپول داشت ميشد يهو تزريق كرد

بی حوصلگی ازکمبود ویتامین دی هم میشه چندوقته همش خونه ایم آفتاب ندیدیم

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
راستى دوستاى گلم  يه چيزى يادم رفت گزارش ديشب بگم من از ديروز شروع كردم ناشتا آب جعفرى+ليمو مي ...

برا کلیه خیلی خوبه آب جعفری 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2728

سلام ، برنامه امروز من   چون پریودم ورزش و تمیز کاری فعلا ندارم 

۱ نهار خودم  و شستن ظرف های صبحانه که انجام دادم بعد اومدم اینجا

۲ یوگا

۳ پختن نهار بقیه و شستن ظرفاش 

۴ خواندن لغت ۲ ساعت

۵ دیدن فیلم یک ساعت و نیم

۶ رفتن به دکتر پسرم

۷ پختن شام 

۸ خواندن کتاب راز نیم ساعت

۹ کار کردن با پسرم

۱۰ شستن ظرف های شام

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

در راستای زیبایی هم دیروز ابرو برداشتم و لاک زدم 

بچه ها چه راهکاری دارید برا اینکه هم لاک بزنیم هم نماز بخونیم 

عاقا من عاشق لاکم

بی حوصلگی ازکمبود ویتامین دی هم میشه چندوقته همش خونه ایم آفتاب ندیدیم

بله درسته 

من كه دوهفته يك بار ميخورم به تجويز پزشكم

ولى به قول شما خونه مونديم چه فايده

راستى ممنون كه يادم انداختيد ١٥ ام وقت ويتامين د بود كه كلا فراموش كرده بودم

🌹🌹🌹

2738
وااااای چه پیشنهاد خوبی😍😍😍😍 من که پایه ام خیلی دوس دارم چیزای جدید یاد بگیرم. اگه تاپیک زدی ی ...

حتما میگم گلم 

ولی ادیت حرفه ام نیست

منم دوست دارم یاد بگیرم 😍😍😍

قهرمان خودت باش 
در راستای زیبایی هم دیروز ابرو برداشتم و لاک زدم  بچه ها چه راهکاری دارید برا اینکه هم لاک بزن ...

هم درديم عزيزم

هرچى دنبال فتوا ميگردم كه با لاك ميشه نماز خوند پيدا نمى كنم😂

جدا ؟؟ پس عاليه  چون كليه بد بخت من به علت كلسيم و ويتامين د خوراكى فراوان دائم تحت فشاره

کلسیم میگن نباید پشت هم خورد هر یک هفته ۱۰ روز فاصله بعد شروع کرد

اگه فیلم خوب سراغ داری زهرا جان بگو دانلود کنیم که بشه همراه خانواده دید.مرسی عزیزم

ما همه مدل فیلم نگاه میکنیم ملودی جان

از سریالا دل، کرگدن، خوابزده و هم گناه رو نگاه میکنیم

سینماییها هم زیاده،بارکد، به وقت خماری، من عصبانی نیستم،هزارتو، ۲۳نفر، نیش و زنبور، کلوپ همسران،همسر دات کام، آس و پاس،

پاستاریونی، تگزاس ۱و۲،پا تو کفش من نکن،خداحافظ دختر شیرازی،

مطرب، دشمن زن، تخته گاز، هشتگ،همه با هم هستیم ساموراییها در برلین،ایکس لارج، زهر مار، آنها، ژن خوک،کاتیوشا،رحمان ۱۴۰۰

لس آنجلس تهران،لازانیا، ثبت با سند برابر است، آینه بغل، مصادره

ابدویک روز،ناهید، متری ۶ونیم،رخ دیوانه ،زیر سقف دودی ۴ انگشت

عزیزم اینا رو ما دیدیم بعضیاشون خیلی خوبن بعضیا طنزن بعضیا هم آخرش مشخص نمیشن مثلا هزارتو از اولش خیلی خوب بود اما آخرش بی مفهوم بود 

شیوع(این آمریکاییه مال چند سال پیشه کلا مربوط به بیماری کروناست اصلا مخت هنگ میکنه  حتی ویروسش از هنگ کنگ شروع میشه )

بعد هم چند تا تخیلی فضاییه از اون ماورایی ها، من که عاشق این مدل فیلمام مال شرکت مارول آمریکاست

انتقامجویان ۱تا ۴، محافظان کهکشان۱و۲،مرد مورچه ای ۱و۲

ثور(طور)۱تا۳،کاپیتان مارول.کاپیتان آمریکا۱تا۳،

دکتر استرنج و...خیلی زیاده عزیزم فکر کنم با توجه به سن بچه هاتون اینا خیلی باحالن.(صحنه ی خاصی هم ندارن مگه تک و توک بوس 😘😘)

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
معرفی میکنم. دوستان کلوچه خرمایی، شیرینی کشمشی، دانمارکی، دونات هستن.😀🌸🌸 یسری برنجی هم بودن خسته ...

اوه ماشاالله به همتت، من تو بارداری فقط از این ور قل میخورم به اون ور 😁

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2706