2733
2739
عنوان

باج عاطفى

139 بازدید | 7 پست

براى نگه داشتن كسى كه دوستش دارم مجبور شدم چادر سر كنم توهين به خانوم هاى چادر نشه اما  اگر قبلا از چادر خوشم نميومد الان ازش متنفر 

وقتى فكر ميكنم كه بايد بقيه عمر مو چادر سر كنم دلم ميخواد بميرم و اين كار و نكنم 

نکن عزیزم را باید از علایقت بگذری

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرانه بگم 

اینا موضوعات شوخی برداری نیست

همین الان تکلیف تون  رو با خودتون و احساسات تون و آینده تون  و اون بنده خدا  مشخص کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

دوستش دارم خيلى 

سعى كردك شرايط و جورى كنم كه هم اون و راضى نگه دارهم خودم و مانتو هاى بلند و پوشيده پوشيدم 

موهامو بيرون نداشتم 

از اون چيزى كه بودم صفر تا صد عوض شدم

از اول هم گفتم فقط جلوى خانواده ات چادر سر ميكنم اما الان 

علنا مجبورم كرده كه سر كنم 

حالم خيلى بده 

نميتونم باهاش منظقى حرف بزنم فقط بعد احساسى و ميبينه باورش اين اگر دوستش دارم بايد اون و خوشحال نگه دارم حالا اگه بگم من چى من نبايد خوشحال باشم با تمسخر ميگه 

خوشحاليت تو اينه 

ميدونم خوشبخت نميشم اما توان اين كه رابطه رو اينجا تموم كنم و رو هم ندارم مثل ادمى كه ميخواد خودكشى كنه 

اجبار و عشق با هم دیگه سازگار نیستن

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

تصمیم بسیار ساده و سختیه!!!!! 

چادر 

چقد زیباست کسانی که به این درجه رسیدن ک چادر رو به انتخاب خودشون انتخاب کردن

درباره مشکلتون 

دو راه داری

راضی کردن طرف   که با اخمه

راضی کردن خودت که با اخمه

چقد دوست داری ایش؟ 

حاضری بخاطرش این کار کنی؟ 

بهش گفتی با ااینکه چادر دوست نداری بخاطر اون سر میکنی،؟ 

تعزیفد ات از چادر چیه؟ 

دست پا گیر؟ 

دمده؟ 

چقد حرف مردم برات مهمه؟ 

چادر میتونی با  ساق و دستمال زیبا و چادر طرح دار شیک دربیاریا!!!! 

به همه سوالام تو دلت چواب بده

2740