2737
2739
عنوان

رفتارای خواهرم

459 بازدید | 22 پست

تازه عقد کرده خیلی بداخلاق شده الیته فقط با ما با مامانمون و من با شوهرش کلا یه ادم دیگه است با خانواده شوهرش همینطور اونام خوبن باهاشون مشکلی نداره ولی با ما ها یه سره میجنگه کافیه یه چیز بهش بگی داد و بیدادشو میذاره سرت من ازدواج کردم تصمیم دارم همون هفته ای یه بارم که میرفتم خونه مامانم دیگه نرم اونقدر که همش داره باهام دعوا میکنه یا تلک میندازه تا قبل ازدواجش باهم خوب بودیم اما حالا از شوهرمم بدش میاد کافیه یکی از شوهرم تعریف کنه حسادت میکنه کلا عوض شده 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آدما چه زود عوض میشن چه بی جنبن همش داره شوهرشو میکوبه تو سر من دلت بسوزه شوهرم فلان شوهرم بهمان مادرشوهرشو میکوبه تو سر مامانمون اون از هر انگشتش یه هنر میباره تو بی هنری بعد به شوهرش که میرسه صداش یواش میشه نرم میشه با ما فقط سر جنگ داره خیلی ناراحتم ما همین دو تا خواهر بودیم فکر میکردم ازدواج کنه تازه باهم میریم میایم خوش میگذرونیم ولی افسوس

چرا شاید کسی حرف بدی از شما بهش زده که اینجوری شده 

قبلا خالم بهش گفته ناخواسته بوده حالا اینو واسه خودش عقده کرده که مامانمون فقط منو دوست داره در صورتی که حقیقت نداره

من اوایل شوهرم زمان عقد از خانوادم دلگیر بود پشت سرشون هی گیر میداد بهم در موردشون من دفاع میکردما جلو شوهرم 

ولی میومدم خونه با خانوادم دعوا میکردم و حرصمو میریختم خودمم نمیگفتم چه مرگمه فقط دعوا

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی
2740

به رابطه منو و مامانمون به شدت حسادت میکنه مامانم اگه بخواد پولی بهم بده حتی واسه بچم یه کادو بگیره یواشکی اینکارو میکنه اینقدر حسوده 

فکر نکنم آدم خوبیه مشکل از خودشه

شوهر منم خیلی ادم خوبیه اصلا تو ظاهربهش نمیخوره پشت کسی حرفی بزنه

ولی اوایل میزد خیلی روزای سختی بود

خدارو شکر الان بهتر شده بعد عروسیمون که دیگه جلسات اموزش خواهراش که نیست اختلافم نداریم

شوهر منم خیلی ادم خوبیه اصلا تو ظاهربهش نمیخوره پشت کسی حرفی بزنه ولی اوایل میزد خیلی روزای سختی بو ...

ببین مشکلش حسادتیه که به رابطه منو مامانم داره دلیلشو بالا گفتم چون خالم بهش گفته ناخواسته به دنیا اومده 

ببین مشکلش حسادتیه که به رابطه منو مامانم داره دلیلشو بالا گفتم چون خالم بهش گفته ناخواسته به دنیا ا ...

به دل نگیر گلم هرچقدم دلش پر باشه کوتاه مدته

یه چند وقت که بگدره میبینه بهترین پناه و پشتیبان خواهرو مادر آدمه

فعلا اولای آشناییش با خانواده ی شوهرشه یه مدت بگذره تازه میاد پشت سر اونا با شما دردو دل میکنه

من 26سالمه خواهرم ده سال ازم کوچیکتره واقعا الان معنی خواهرو میفهمم با اینکه کوچیکه ولی محرم رازمه

به دل نگیر گلم هرچقدم دلش پر باشه کوتاه مدته یه چند وقت که بگدره میبینه بهترین پناه و پشتیبان خواهر ...

فکر نکنم کافیه یکی از خوانداده شوهرش یه ایرادی بگیره زمین و زمون و به هم میدوزه حتی به مامانم میگه مادرشوهرش مادرشه و مامانمون مادرشوهرشه!