2733
2734
عنوان

رفتارای خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 22 پست
فکر نکنم کافیه یکی از خوانداده شوهرش یه ایرادی بگیره زمین و زمون و به هم میدوزه حتی به مامانم میگه م ...

فقط ان شالله خواهرت جو گیر نشه بده خانوادتو جلو شوهرو مادر شوهرش بگه چون بعدن که به خودش بیاد میبینه چه بازندگی خودش کرده دیگه هیچ کس حتی شوهرش به خانوادش احترام نمیزارن

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی
فقط ان شالله خواهرت جو گیر نشه بده خانوادتو جلو شوهرو مادر شوهرش بگه چون بعدن که به خودش بیاد میبینه ...

خیلی دوسشدارم همیشه حامیش بودم بارها براش از خودگذشتگی کردم اما فقط با سردیش روبرو شدم دلم میخواد دیگه کاری به کارش نداشته باشم میدونم که براش مهم نیست فقط این منم که باز دلتنگش میشم

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوسشدارم همیشه حامیش بودم بارها براش از خودگذشتگی کردم اما فقط با سردیش روبرو شدم دلم میخواد دی ...

آره حس خواهری هیچوقت از بین نمیره گلم تو باهاش خوب باش برمیگرده فعلا گرمه نمیفهمه 

2728
خیلی دلم میسوزه آخه خیلی دوسش داشتم و دارم ولی فقط ازش بی معرفتی دیدم

منم یه خواهر دارم اونم ازدواج کرده خیلی باهم خوبیم میریم میایم نمیدونم چرا خواهر شما اینجوریه

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
کاش بتونم ولی دیگه طاقت حرفاشو ندارم😢

میتونی باهاش تو آرامش صحبت کنی سعی نکن از خودتون دفاع کنی فقط سعی کن هرچی گفت تایید کنی یواش یواش از توهیناش میرسه به حرف دلش که چرا اینکارارو میکنه

منم یه خواهر دارم اونم ازدواج کرده خیلی باهم خوبیم میریم میایم نمیدونم چرا خواهر شما اینجوریه

گفتم حسادتهای بی جا معتقده مامانممون منو شوهرمو بیشتر از اون و شوهرش دوست داره

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
2740