2733
2734
عنوان

مادر شوهر خودشیرین

651 بازدید | 19 پست

سلام با توجه به تاپیک های قبلی متوجه شدید ک من با خانواده شوهر زندگی میکنم متاسفانه الان یه چیزی شنیدم خیلی ناراحت شدم شنیدم مادر شوهرم برا خودشیرینی به پدر شوهرم میگ ک امسال کادو نمیخاد بدی بمون خیلی اوضاع گرونه و ناراحت میشم بدی و از این حرفها بعد پدر شوهرم گفتش ک پ عروس چی ناراحت میشه درست نیست  مادر شوهر گفتش ک خو بشه یعنی چی تو این وضعیت اقتصادی و گرونی چی میخای بگیری ولش کن حالا وضع پدر شوهرم توپه ها 

آدمهای صبور یدفعه میرن دیگه نمیان.... 😞

با اینکه مجردم اما حالم از هرچی مادر شوهر و جاری و خواهر شوهر بهم میخوره از بس تو نی نی سایت در بارش حرفه😠😠

ناله ی پر شرار مرغ سحر معنی اش ارتداد بی دینی است 🌼در زمستان ذوق و اندیشه چه جرم سنگینیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تو هم بگو  دوستم پدر شوهرش اینا برای عیدش خیلی میرسن بهش.عیدی توپ کادو دادن.

دوستمم میپرسید برا تو چی میدن عید رو

منم گفتم ربع سکه میده هر سال.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
عه پدرشوهر روز مادر کادو بده ب ادم مگه میشه مگه مادر شوهر میذاره واس ماعیدی هم نمیذاره بده 

ا ه دیگ بعنوان زن پسرش و مادر نوه هاش 

آدمهای صبور یدفعه میرن دیگه نمیان.... 😞

ديشب پدرشوهرمينا خونمون بودن مادرشوهرمو خواهرشوهرم گفتن رفتيم خريد كرديم من گفتم من هنوز هيچي نخريدم پدرشوهرم سريع با گوشيش ٥٠٠ريخت به كارتم گفت اينم عيديت 

2706