2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386363 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ااااا گریه نکن عزیزدلم چرا ریزش مو گرفتی چیکار کردی مگه؟ رژیم داشتی؟ یا داروی خاصی مصرف کردی؟ شاید ت ...

سلام عزیزم اون هفته جواب آزمایشم رو گزفتم خداروشکر مشکلی نداشت تیروئیدم فقط فقر آهن دارم وویتامین دی هم کم بود.

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
سلام عزیزم اون هفته جواب آزمایشم رو گزفتم خداروشکر مشکلی نداشت تیروئیدم فقط فقر آهن دارم وویتامین دی ...

ویتامین دی که با آمپول کمبودش برطرف میشه عزیزم روغن بادوم حتما بزن واسه من که عالی بود تا میتونی شامپوی ساده بزن به موهات اونم فقط یه دفعه هر بار حموم میری من خودم شامپو تخم مرعی داروگر میزنم عالیه

من بعد از زایمان دومم ۱۰۷ بودم که کم کم باهمین کااری شماری خودم رو به ۹۷ رسوندم پارسال اول آذر ۹۷ شروع کردم دوباره با کالری شماری وپیاده روی شب عید ۸۳ بود که توی عید خوردم شدم ۸۷ الانم که ۸۶ هستم بعد از عید ریزش مو شدییییییید گرفتم

البته رژیم های سخت همون آهسته وپیوسته میرم تا ببینم کی این ۱۶ کیلو بار رو زمین میزارم هر هفته شنبه اعلام وزن میکنم

من بعد از زایمان دومم ۱۰۷ بودم که کم کم باهمین کااری شماری خودم رو به ۹۷ رسوندم پارسال اول آذر ۹۷ شر ...

چه خوب کم کردی عزیزم افرین انشالله بقیه اضافه وزنتم کم کنی واسه ریزش موت نگران نباش موقتیه باز خوب میشه انشالله الان رعایت کن که وزنت ثابت بمونه الان نرو تو فاز کاهش وزن بزار موهات بهتر شد بعد دویاره شروع کن