2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386361 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما منم ۳روزه میرم باشگاه تصمیم جدی برای لاغری گرفتم البته لاغر ک دوست ندارم بشم بیشتر میخوام شکم و پهلوهامو اب کنم  سه روزه کمتر غذا میخورم ولی ولع شیرینی خوردن داره دیوانم میکنه واقعا حالم بده بخاطرش😭😭 

درضمن قدم ۱۶۳،وزن اولیه ۶۹،میخوام بشم ۶۳

2728
سلام من کالری شماری میکنم الان استپ کردم 🥲بدنسازی هم هر روز میرم پیاده روی هم زیاد دارم ولی هیچ تغی ...

سلام عزیزم شوک بده به بدنت 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
من کالری شماری بلد نیستم  لطفا" راهنمایی کنین منم 🙏

سلام یه برنامه مانکن یا بشقاب نصب کن کالری دریافتی تو توی اون وارد کن یه مدت با برنامه کار کنی دستت میاد چیبه چیه

من کالری شماری بلد نیستم  لطفا راهنمایی کنین منم 🙏

بعد برای لاغر شدن یک کیلو در هفته باید وزنتو ضربدر ۲۰ کنی منهای ۲۰۰ هر عددی به دست اومد اونو به عنوان کالری روزانت مصرف کنی

2740
@دارممیمیرم     @لیاجون     @مزرج     @macan213013   &n ...

سلام خانمی برای کاهش وزن ۱ کیلویی در هفته چند کالری باید مصرف کرد ؟  ممنون میشم راهنمایی ام کنید 

شکر خدای مهربانم بابت تمام خوبی هاش❤❤❤

دوستان من کالری شماری میکنم ولی ترازو ندارم، مثلا وارد برنامه میشم میگه چقدر برنج خوردی یک کفگیر دو کفگیر وارد میکنم کالری شو میگه میخوام بدونم یعنی اینجوری درست نیس باید حتما ترازو داشته باشم

سلام ممنون میشم عضو کانال ما در روبیکا بشد وکانالمون به دوستان وآشنایان ساکن اصفهان معرفی کنید  از کسب کار ما حمایت کنید قیمتامون خیلی مناسب وارسال رایگان درب منزل داریم

لوازم منزل و کادوی پردیس
اصفهان ارسال رایگان 

https://rubika.ir/pardisgalery

https://rubika.ir/pardisgalery   ارزانکده لوازم منزل وکادویی پردیس اصفهان ارسال رایگان