2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386299 بازدید | 68434 پست
پس زیاد خودمو سرزنش نکنم😅😅من که از عذاب وجدان داشتم میمردم .بعدم با شوهرم دعوام شد که چرا شیرینی م ...

تازه نگم چند روز پشت هم خوردم یا کلا تو این ماه چقدر خوردم .بخاطر همین عجیب بود برام ک چطور کم کردم 🤣ولی خب  تو هفته حداقل دو بار پیاده روی دوساعته داشته باش محشره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه نگم چند روز پشت هم خوردم یا کلا تو این ماه چقدر خوردم .بخاطر همین عجیب بود برام ک چطور کم کردم ...

عزیزم بچه شیر میدی عیبی نداره واست❤.راستی زیره میخوری طعم شیرتو عوض نکرده؟؟

من بچم ۲سال و هشت ماهه .هیچ کی قبولش

نمی کنه بس که شیطونه ...همیشه پیش خودمو...ورزش اصلا نمیتونم برم بیرون 😥

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
میخوای چاق ترشون کنی 

اتفاقا ران پا خیلی زودتر از شکم و پهلو آب میشه ...دوچرخه بزن برای ران پا خوبه

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2731
سیتارا قلعه تپش سدنا مهلقاخانم کجایید چرا گزارش نمیدید 🤔

عزیزم هستم زیرِ سایتون تویی تاپیکایی دیگه میچرخم یکی دوهفته پیش رفتم رو ترازو کم کرده بودم ولی شکمم باز قلمبه زده بیرون نمیام که انرژی منفی بهتون ندم ولی باز شروع کردم بعدازظهرا دوساعت میرم پیاده روی دیدی شکمم آب بشه دنیا به کاممه😂🥰😊

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚

یه چیزی میگم مسخرم نکنید انقدر حالِ دلم خرابِ یه چند وقتیِ نمازمو گذاشتم کنار نه اینکه با خدا قهر کرده باشم نه اعصابم نمیزاره داغونم داغون 

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚
عزیزم هستم زیرِ سایتون تویی تاپیکایی دیگه میچرخم یکی دوهفته پیش رفتم رو ترازو کم کرده بودم ولی شکمم ...

قربونت مهربون سعی کن گزارش بدی باعث میشه بهتر پیش بری تو رژیمت ما همه مثل خودتیم خجالت نداره قراره اینجا هم از شکستامون هم موفقیتامون بگیم 😘😘

فقط خدا ...
2738
یه چیزی میگم مسخرم نکنید انقدر حالِ دلم خرابِ یه چند وقتیِ نمازمو گذاشتم کنار نه اینکه با خدا قهر کر ...

من حالم چندان تعریفی نداره دیروز ی کاربری تاپیک زده بود روز وشبام تکراریه کسل کننده خیلیا گفتن اونام این حس کسلی رو دارن فهمیدم تنها نیستم پس توام تنها نیستی ولی نمازتو تو هیچ شرایطی ترک نکن 😍😍

فقط خدا ...
سیتارا قلعه تپش سدنا مهلقاخانم کجایید چرا گزارش نمیدید 🤔

من ک گزارش میدم  

سیتارا جون کم کاره!!!

من رژیم ۹ روزه پروتیین گرفتم،امروز۵ روزه و۲/۹۰۰ گرم کم کردم

دعا کن ازپسش بربیام۲کیلو دیگه کم کنم میرسم ب هدف  

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

ساعت۵ هم نیم ساعت پیاده روی میکنم،نیم ساعت حلقه 

زیاد جون ندارم ک بدوام!!!خخخخ

من-میتوانم#  

دوستان انرژی هاتون نیفته...........

واکسن کرونا هم دارن میسازن،پاشین بیاین دست وجیغ وهووووووورااااااااا

زینب جون(خانم آقا نوید)خیلی برات دعا کردم عزیزم، انگیزه این رژیم ازشما بود.....

امیدوارم همیشه سالمو سلامت درکنارعزیزانت شادوپیروزباشی.

من ک گزارش میدم     سیتارا جون کم کاره!!! من رژیم ۹ روزه پروتیین گرفتم،امروز۵ روزه و۲/۹۰ ...

توکه عالی هستی خیلی خوب کم کردی اصلا ناامید نشو چیزی به هدفت نمونده خیلی خوشحالم برات برامنم دعا کن دیگه ول نکنم بتونم به هدفم برسم 😍😍🤗🤗

فقط خدا ...
2706