2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386272 بازدید | 68434 پست
نگم برات باز دوباره کره بتدوم زمبنی و سالادو.. 😢😢😂😂وای اشتباه کردم کره ی بادوم زمینی خریدم عاشقش ...

من۵ ماه پیش ب خاطر پسرم گرفتم، نصف بیشترش مونده!

خودم ک نمی‌خورم هیچ کی هم نمیخوره

ولی خیلی خوشمزه میشه باعسل!

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

کالری من امروز۵۴۵ تا 

۲۰ دقیقه حلقه،۲۰ دقیقه پیاده روی

شدیداً گشنمه!

فردا می‌خوام حلیم درست کنم خدابخیرکنه،ولی کم میذارم که ۳ ملاقه نهایتا ب خودم برسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من۵ ماه پیش ب خاطر پسرم گرفتم، نصف بیشترش مونده! خودم ک نمی‌خورم هیچ کی هم نمیخوره ولی خیلی خوشمزه ...

باعسل نخوردم وای دیوونشم همیشه تو برنامه کودک خارجیا هی میدیدم دهنم اب میاوفتاد ولی هیچوقت نخریدم تا دیروز😂میرم برمیدارم ی انگشت میزنم توش میخورم .زده ب سرم برم دوباره بخرم.😆

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
آفرین واقعا خیلی خوب بستی فردا جبران کم خوزستان میشه ۱۲۰۰ تا با لذت بخور... راستی شنبه اعلام وزن ک ...

فدات شم گلم 😘😘😘

راستش ترازو دارم اما وزنمو نمی‌گیرم فعلا 

چون مربیم توباشگاه وزنم کرده جای دیگه اشتباه نشون میده.و هم اینکه هنوز موعد وزنم مونده 

فعلا هم باشگاه نمیرم موندم چه کنم.... 

2728
کالری من امروز۵۴۵ تا  ۲۰ دقیقه حلقه،۲۰ دقیقه پیاده روی شدیداً گشنمه! فردا می‌خوام حلیم درست ...

امروز اصلا رعایت نکردم.تازه الانم میخوام پفک بخورم بعده مدتها😆

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
باعسل نخوردم وای دیوونشم همیشه تو برنامه کودک خارجیا هی میدیدم دهنم اب میاوفتاد ولی هیچوقت نخریدم تا ...

عزیزم  دیشب خوردی ازش؟

من خوابم برد،اگه بیداربودم ،منصرفت میکردم

فدات شم گلم 😘😘😘 راستش ترازو دارم اما وزنمو نمی‌گیرم فعلا  چون مربیم توباشگاه وزنم کرده جای ...

قربونت برم  

یعنی ماهی یک بار میخوای وزن کنی،اونم پیش مربیت؟خوبه اینجوری سردرگم نمیشی

ولی من دوخته یه جای مشخص هر هفته سر یک ساعت خاص وزن میکنم،تو این کرونا تنها دلخوشیم درحال حاضر شده همین رژیم!

2738
عزیزم   دیشب خوردی ازش؟ من خوابم برد،اگه بیداربودم ،منصرفت میکردم

شنبه اعلام وزن کنیم،لیست بنویسیم انگیزمون بره بالا

عزیزم   دیشب خوردی ازش؟ من خوابم برد،اگه بیداربودم ،منصرفت میکردم

آره 😂.

قربونت برم     یعنی ماهی یک بار میخوای وزن کنی،اونم پیش مربیت؟خوبه اینجوری سردرگم نمیشی ...

خدا نکنه عشقم 

آره احتمالا این کارو بکنم 

باز باید ببینم تکلیف باشگاهم چی میشه

اگه وزن کردن حتما خبر میدم 😘😘

2706