2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386522 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی کالری مصرفیم تا الان۴۶۲🤓

سلام.😁عزیزم..عالی.من ک کلا خراب میکنم این روزا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
راستش فست برای چی هست؟ ما که داریم برای کاهش وزن انجام میدیم برناممونو

عزیزم فست یهو شوک میده به بدن اونایی که فست میگیرن کاهش بهتری دارن ولی البته بسته به تحمل آدمم هست نباید کلا زده بشی از رژیم 

چه خووووب و کم خوردی ماشالللللله

ب جاش الان زیاد خوردم😂😂😂😂😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
سلام کالری صبحانه ام با ناهار ۲۲۶تا امروز کالریمو ۷۰۰میبندم خیلی وقته رژیمو ول کردم میخوام دوباره با ...

سلاممممم عزیزدلممممم دلتنگت بودمممم عالیههههه شروع عالیهههه

سلام دوستای گلم چطورید، خوبید❤️🥰😘 بالاخره نت خریدم😁😁😁 دلم براتون تنگ شده بود، بعداز مدت ها هم ی ...

سلاممممم لیاااا عزیزم خوبی؟؟؟ تو فکرت بودم غیبتت خیلی طولانی شده بود نگرانت شدم

2706