2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386274 بازدید | 68434 پست
من حتی توی هوای ازاد هم سرگیجه میگیرم.دیروز ک داشتم میرفتم پارک یکم حالت سرگیجه گرفتم

حتماً آزمایش خون بده خیالت راحت بشه ولی به احتمال زیاد از مایع گوشِ میانی باشه

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚

[QUOTE=139760252]سابقه فشار خون نداشتم همیشه 11رو 7بوده.نمیدونم از چیه [/QUسعی کن مایعات زیاد بخوری مخصوصاً الان که هوا گرمه وتعریقِ بدن زیادِ

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو دیروزم کالریت پایین بود اینجوری پیش نرو خصوصا که میخوای واسه بچه اقدام کنی بدنت ضعیف میشه

عزیزم هرچی میخوام چیزی بوخورم ترس دارم میگم وای زود لاغر نمیشم پس‌ میکشم ینی اگه بیشتر باشه اشکالی نداره

2728
2738
 عزیزم هرچی میخوام چیزی بوخورم ترس دارم میگم وای زود لاغر نمیشم پس‌ میکشم ینی اگه بیشتر باشه اش ...

تا حد کالری مجازت میتونی بخوری اگه همینجور به کم خوردن ادامه بدی بدنت اول از همه کم میاره دوم اینکه یه چند کیلو وزن کم میکنی باز استپ میکنی فقط هفته ای دو روز زیر ۱۰۰۰ ببند

میگم من🤔🤦‍♀️🤦‍♀️ سایز باس هی داره کم میشه بخدا موندم توش شده ۹۳ از ۹۵🤐یعنی بجای شکمم آب بشه باس آب میشه چرا برعکسه🤦‍♀️

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
2706