2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386274 بازدید | 68434 پست
سه تا چهار قاشق برنج یا فسنجون؟؟؟ آخه من تو رژیمم که هستم برنج تقریبا ۱۰ الی ۱۵ قاشق میخورم😑😅 ال ...

نه ۴ قاشق فسنجون چون کالریش زیاده برنجم ۱۰ قاشق بخور چون وزنت کمه برای کم شدن وزنت مجبوری سخت بگیری وگرنه کم نمیکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنم وزنت همچین میاد پایین ک۶ خودتم باور نمیکنی مطمئنم فقط همینطوری ادامه بده

خدا از دهنت بشنوه انشالله خوبه جاریمو خانواده شوهرم به خاطر کرونا خیلی وقته ندیدنم چاقیمو ببینن خوشحال شن خدا کنه تا یه ماه دیگه خوب کم کنم

2731
منم کاهش کیلو کیلو میخوامممم

من یه تاپیک خوندم طرف از ۱۱۱ رسید ب ۸۰ با کالری شماری و ورزش البته اون خیلی صبر داشت.با صبر شما میتونی به وزن ایده عالت برسی.البته یکی میخاد به خودم‌بگه اینارو ها😑😂

تو یه شب میخام ۱۰ کیلو کم‌کنم😂😂😂

من یه تاپیک خوندم طرف از ۱۱۱ رسید ب ۸۰ با کالری شماری و ورزش البته اون خیلی صبر داشت.با صبر شما میتو ...

اره میدونم باید صبور باشم من پارسال سریع کم کردم و صورتم لاغر شده بود و سینه هامم لاعر شده بود این دفعه شوهرم شرط کرده که خیلی لاغر نشم من نهایت بخوام ۱۵ تا کم کنم اونم اهسته که صورتم و سینه هام خراب نشه

2738
اره میدونم باید صبور باشم من پارسال سریع کم کردم و صورتم لاغر شده بود و سینه هامم لاعر شده بود این د ...

اگه همراه با رژیم ورزشم کنین هیکلتون فرمش خوب میشه.حتمن حتمن ورزش رو تو برنامتون قرار بدین.حداقل روزی نیم ساعت ورزش

اگه همراه با رژیم ورزشم کنین هیکلتون فرمش خوب میشه.حتمن حتمن ورزش رو تو برنامتون قرار بدین.حداقل روز ...

آره حتمااااا از همین فردا هیچچچچچ عذر و بهانه ای هم قبول نیست 💪💪💪

آره حتمااااا از همین فردا هیچچچچچ عذر و بهانه ای هم قبول نیست 💪💪💪

حتمن میتونین.بخدا وقتی ورزش کنین و عرق کنین انقد ذوق میکنین ک نگو من خودم به شخصه عرق ورزشو دوس دارم😂😂😂

2706