2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386260 بازدید | 68434 پست
سلامممممم عشق ممممن خوبی؟بهتری؟

قربونت بشم عزیزم اره خوبم فقط یکم سردرد دارم که اونم با قرص خوب میشه ....اما امان از استرس کرووووونا😢

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زهرا خوبه انشالله؟😍😍😍

اره فداتبشم زهرام خوبه الان بغلم خوابیده😍

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
قربونت بشم عزیزم اره خوبم فقط یکم سردرد دارم که اونم با قرص خوب میشه ....اما امان از استرس کرووووونا ...

آره بخدا من تمام نگرانیم شوهرمو و فاطمه است و با خودم فور میکنم اگه خدای نکرده من بگیرم قرنطینه ام کنن بچه ام چی میشهههه☹☹☹☹

2731
آره بخدا من تمام نگرانیم شوهرمو و فاطمه است و با خودم فور میکنم اگه خدای نکرده من بگیرم قرنطینه ام ک ...

اره درکت میکنم باورت میشه منم نگران خودم نیستم بیشتر نگران شوهرمو و خونوادم هستم اخه شوهرم زود به زود سرما میخوره سیستم ایمنی بدنش ضعیفه کارشم همش تو رفت و اومد به شهرای دیگس داداشمم تو تهران سربازه به خدا از نگرانیش دست و پام میلرزه کاش این 20 روز خدمتش هم به سلامت تموم بشه😔😔😔

الههههههی عزیزمممم عاشقشمممم😍😍😍😍

😘😘😍😍😍❤❤❤

2738
ههههههی کاش زودتر تموم بشه این ویروس خونه نشین شدیم ما 

انشالله که زودتر ریشه کن بشه ....اما امروز متوجه شدیم تو بیمارستان زنجان چند مورد بیمار کرنا بستریه که خدا مرگ بده به صدا و سیما که اعلام نمیکنن که مبادا مردم از ترسشون خونه نشین بشین اقتصادشون دم عید ضربه بخوره 😤😤😤😤

☹☹☹☹☹☹☹

😭😭😭😭

سلام نازنین جونم خوبی 😊😊😊خداروشکر خانوادگی خوبین  انشاءالله بی ک ر ونا بشیم🙏🙏

سلام نرگس جونم مرسی از لطفت🙏😘❤

انشالله که هر چه زودتر از شر این ویروس راحت بشیم...والا آدم نمیدونه حرف کی رو باور کنه تو همین سایت یکی میگه خودم و بچه ام کر.ونا گرفتیم بعد یکی دو هفته خوب شدیم یکی میگه فامیلمون گرفت و فوت شد و این ویروس 100 درصد کشندس😨

خواهرا من هنوز نرسیدم پستاتون رو بخونم فقط تو تاپیک های کر.ونا بودم...این پستم تو یکی از تاپیک ها دیدم کپی کردم گفتم شاید مفید باشه اینجا هم میزارم👇انشالله که به لطف خداوند و با مراعات های کافی هرگز دچار این ویروس نشیم خصوصا بچه ها💚

🚫یک آزمایشِ ساده برای کر ونا :ویروس کر ونای جدید ممکن است در ابتدا علائم عفونت نشان ندهد، ‏پس چگونه می توان از ابتلا به این بیماری مطلع شد؟ آخرین اطلاعات این است که دوره نهفته (انکوباسیون) ‏ممکن است 28 روز قبل از مشهود بودن علائم ‏COV ID 19‌‏ باشد و تا زمانی که فرد دچار تب و یا سرفه نشود ‏و به بیمارستان نرود، معمولاً ریه ها٪ 50 فیبروزه  شده اند که دیگر خیلی دیر شده است!‏پزشکان یک آزمایش ساده را ارائه می دهند که می توانیم هر روز صبح انجام دهیم. نفس عمیق ‏بکشید و نفس خود را بیش از 10 ثانیه نگه دارید. اگر نفستان را با موفقیت و بدون سرفه، بدون ناراحتی، خستگی و ‏سفتی و غیره بیرون دادید، ثابت می کند که هیچ فیبروزی در ریه ها وجود ندارد، در واقع نشان می دهد که ‏عفونت وجود ندارد.‏توصیه جدی پزشکان ژاپنی می گوید که همه باید ‏اطمینان حاصل کنند که دهان و گلویشان مرطوب است و خشک نیست. حداقل هر 15 دقیقه یکبار یه قلوپ آب بخورید.‏چرا ؟چون حتی اگر ویروس وارد دهان شما شود؛ آب آشامیدنی یا مایعاتی که مرتبا می خورید، باعث انتقال آنها به ‏معده می شود و اسید معده ی شما، ویروس ها را از بین می برد. اگر به طور منظم آب کافی نخورید، ‏ویروس می تواند به مویرگهای تنفسی شما وارد و از آنجا به شُشها منتقل شود که این حالت بسیار خطرناک ‏است.‏لطفاً برای سلامتی دیگران به اشتراک بگذارید!

2706