2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386262 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالری شماری هم اصولیه هم کم هزینه هم خوب جواب میده 

بله الان رفتم قوانین رو خوندم متوجه شدم ... 

کی عضو میگیرین مجددا؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731
هر موقع شما اراده کنین 😊😊😊

اها 😂🌹🌹🌹

ممنون 

پس من  برم برنامه شو دانلود کنم ببینم چجوریه 

دوست داشتم برم پیش مشاور ولی فعلا نمیخوام تو این وضعیت از خونه بیرون بزنم 

پس کالری شماری بهتره هم از لحاظ اینکه نمیخوام برم بیرون 

هم اینکه خیلیا  جواب گرفتن 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
اها 😂🌹🌹🌹 ممنون  پس من  برم برنامه شو دانلود کنم ببینم چجوریه  دوست داشتم برم پ ...

بعد صبحانه اولین گزارشتو بده منتظرم 😊😊 کالری شماری کم هزینه ترین رژیمم هست و مطابق با سلیقه خودت خوراکیهاشو تعیین میکنه و تمام پیشرفتت و مدیون اراده قوی خودت هستی

بعد صبحانه اولین گزارشتو بده منتظرم 😊😊 کالری شماری کم هزینه ترین رژیمم هست و مطابق با سلیقه خودت خ ...

بله  اگه خواستم عضو شم  با گزارش بهتون اطلاع میدم 🌸🌹

ممنون از پاسخگوییتون 🌸🌹🌸🌹🌸🌹 

2738
بچه ها من از امروز میخوام رژیم بگیرم  ۶کیلو اضافه وزن دارم  میشه راهنماییم کنید &nb ...

۲۱سالمه و شدیدا کم کاری تیرویید دارم  و مستعد تنبلی تخمدان هستم به گفته ی دکتر

اگه  خوراکی هایی هم بلدید که کمک کنه به افزایش سوخت و ساز بهم بگید 

2706