2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست

آخیشششش خوندمتون 😁😁😁😁😁

حسابی خسته ام میکادو ها رو درست کردم نزدیک ۲۷۰ تا شد @محمدامین۹۷۷۹   عزیزم فر لازم نداره میکادو فقط ۵ دقیقه گاز لازم داره 

@ترنم_بارانا   میکادو نخوردم اصلا ولی چیزای دیگه خوردم خراب کردم🤕🤕🤕🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخیشششش خوندمتون 😁😁😁😁😁 حسابی خسته ام میکادو ها رو درست کردم نزدیک ۲۷۰ تا شد @محمدامین۹۷۷۹ & ...

عزییییزم چی خوردی؟منم پری شدم اخر شب یه دستبردی به یخچال زدم همش دلم چیز شوروشیرین میخواست  

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2731

سلام کالری امشبم شد ۱۱۶۸ شبتون خوش😘😘😘😘

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
2738

سلام خواهراااا خوبین اینقدرررررر دلم براتون تنگ شده❤❤❤❤❤

دیروز نوار مغز دخترم انجام شد و گفتن یه بار تشنج رو داشته و بخاطر شرایطی که از قبل حتما چند دوره قرص بخوره و باید بیشتررررر از قبل حواسم بهش باشه 😔😔😔😔اما خدا روشکر فعلا تاثیری توی حرکات و رفتاراش نذاشته احتمالا دوشنبه هم وقت ام ار ای داریم تا ببینیم خدا چی میخواد.......

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
سلام خواهراااا خوبین اینقدرررررر دلم براتون تنگ شده❤❤❤❤❤ دیروز نوار مغز دخترم انجام شد و گفتن یه با ...

سلام عزیزم انشالله چیزی نیست جواب ام ار آی هم خوب میشه.چون مشکل حرکتی واینا نداره خداروشکر بخیر گذشته از خدا میخام هرچه زودتر سلامتیشو بدست بیاره 🙏🙏

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
2706