2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست

کالری امروزم1450شد سعی کردم رعایت کنم زدم تو هدف.شامم 4کف دست نون وسیب زمینی سرخ کرده 22خلال متوسط.3ق،ماست و یه ذره سبزی.

میدونم پیشرفت کردم قبلا یه بشقاب پر سیب زمینی میخوردم الان 22خلال.شاید بگید نون زیاد بود ولی از نظر خودم خیلی خوب رعایت کردم.دفعه بعد باید به 3کف دست برسه اگه غذام نونی باشه.مرحله به مرحله غذامو کم میکنم.دل کندن از غذاهای خوشمزه سخته😂

نبضی دیگر در رگهای من
کالری امروزم1450شد سعی کردم رعایت کنم زدم تو هدف.شامم 4کف دست نون وسیب زمینی سرخ کرده 22خلال متوسط.3 ...

دمت گرم واقعا..خوبه که باخودت صادقی عزیزم...همینطور هر خوراکی که میخوای بخوری یک سوم قبل بخور

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالری امروزم1450شد سعی کردم رعایت کنم زدم تو هدف.شامم 4کف دست نون وسیب زمینی سرخ کرده 22خلال متوسط.3 ...

عزیزم شما میدونی چراکسی روتو پستم صدا میزنم اصلا اسمش ابی نمیشه

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2728

من60کیلوم دوس دارم بشم50

چطورکالری شماری میکنید؟!

درکناررژیم پیاده روی هم میکنید؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

سلام

پسر من یک سال و بیست روزه است

شیرشو کم کردم، تصمیم دارم به طور خزنده و غیرتهاجمی وزنمو کم کنم، البته بیش از وزن، دوست دارم سایز کم کنم که فکر کنم ورزش لازمشه در کنار رژیم

آخر بارداری به 95 رسیدم، الان 75 هستم، قد 170

دور شکمم زیاده، بقیه بدنم خوب شده نسبتا

اونا که واردن، الان برای رژیم هنوز خوب نیست؟ چون پسرم سه چهار وعده شیر می خوره

ضمن اینکه در کل مراقب خوردنم هستم، هله هوله خیلی کم، بیشتر میوه و سبزی

ممنون میشم بهم راهنمایی بدین، ضمن اینکه چه ورزشی برم مناسب تره، بدنسازی ایروبیک سی ایکس و...

2738
سلام پسر من یک سال و بیست روزه است شیرشو کم کردم، تصمیم دارم به طور خزنده و غیرتهاجمی وزنمو کم کنم ...

ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن

کالری مجازت هم خودش بهت میده اگه قسمت  هدفش رو فعال کنی

ولی سیتارا جون که استارتر تاپیکه ،اینجوری محاسبه میکنه ،وزن ضربدر ۳۰ کن ،۱۰۰۰کالری ازش کم کن ...ورزش وپیاده روی هم داریم ...اگه میخوای پیاده روی کنی قدم شمار نصب کن هرجا بری یا توخونه پیاده روی کنی ثبت میکنه کالریایی که سوزوندی رو بهت نشون میده ...من گام شمار سامسونگ نصب کردم خیلی خوبه بزار تو کیفت یا دستت بگیر قشنگ میندازه قدمهارو ...۴۰ قدم ...۱ کالری میسوزونه...حالا گلم هر سوالیم داشتی بیا اینجا بپرس دوستان راهنماییت بکنن...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
من60کیلوم دوس دارم بشم50 چطورکالری شماری میکنید؟! درکناررژیم پیاده روی هم میکنید؟

ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن

کالری مجازت هم خودش بهت میده اگه قسمت  هدفش رو فعال کنی

ولی سیتارا جون که استارتر تاپیکه ،اینجوری محاسبه میکنه ،وزن ضربدر ۳۰ کن ،۱۰۰۰کالری ازش کم کن ...ورزش وپیاده روی هم داریم ...اگه میخوای پیاده روی کنی قدم شمار نصب کن هرجا بری یا توخونه پیاده روی کنی ثبت میکنه کالریایی که سوزوندی رو بهت نشون میده ...من گام شمار سامسونگ نصب کردم خیلی خوبه بزار تو کیفت یا دستت بگیر قشنگ میندازه قدمهارو ...۴۰ قدم ...۱ کالری میسوزونه...حالا گلم هر سوالیم داشتی بیا اینجا بپرس دوستان راهنماییت بکنن...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706