2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387210 بازدید | 68434 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عسیسمممم من ۴ روز تعطیلی رو رژیم نبودم از امروز هستم از الان چیزی نمیخورم تا فردا صبح 

فدای سرت عزیزم 😂😂😂از الان باهم پیش میریم من حسم میگفت توام داری با من زیر آبی میری 😁😁

فقط خدا ...
قربونت برم که اینقدر خوب انرژی مثبت میدی تو 😍😍😍😍😍😍

فدات شم عزیزم...هرکدوممون بتونیم به روحیه وانگیزه ی دوستمون کوچکترین کمکی بکنیم...انرژی مثبتش به خودمون برمیگرده..دلم میخواد در درجه ی اول تواین تاپیک انرژی مثبت بگیریم.دردرجه ی دوم کاهش وزن

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
فدای سرت عزیزم 😂😂😂از الان باهم پیش میریم من حسم میگفت توام داری با من زیر آبی میری 😁😁

ای زیرابیا...  اصلا تابلو هرکدوممون چندروز پیدامون نمیشه یعنی داریم یه گندی میزنیم    

اشکال نداره ماهیو هروقت ازاب بگیری تازه س  

ای زیرابیا...   اصلا تابلو هرکدوممون چندروز پیدامون نمیشه یعنی داریم یه گندی میزنیم   & ...

آره خواهر درست فهمیدی هر وقت دیدید من نیستم سریع صدام کنید هستما ولی یا دارم کیک میپزم یا ماکارونی یا پیتزا بعدشم یه دل سیر میخورم آتیش بگیره این شیکم هرچی میکشم از اینه 😨😨🤔

فقط خدا ...
سلام عزیزم خوش اومدی

سیتارا جون اسممو چطورصدا زدی یادم بده عسقم 🙄هنوز بلد نیستم نخندید تازه تارایی دوساعت توضیح داد تاپیکمو بدم نینی یار حذف کنه نتونستم یکاری کردم میام یه چیز گوگل سرچ کنم سریع تاپیکم بالا میاد☹☹☹

فقط خدا ...
آره خواهر درست فهمیدی هر وقت دیدید من نیستم سریع صدام کنید هستما ولی یا دارم کیک میپزم یا ماکارونی ی ...

من بعد صدات میکنم پس  نمیزارم یه لقمه پیتزای خوش از گلوت پایین بره...من اینجا گشنگی بکشم و کاهو وکلم بخورم بعد تو پیتزا وماکارونی  هاااااا؟  تااطلاع ثانوی چیزای خوشمزه پختن ممنوع .اگرم پختی خیلی کم فقط به اندازه ی خانواده بپز..من اینکارو کردم.

..

سیتارا جون اسممو چطورصدا زدی یادم بده عسقم 🙄هنوز بلد نیستم نخندید تازه تارایی دوساعت توضیح داد تاپی ...

عزیزم اول @ رو میزاری بعد اسم کسی که میخوای صداش بزنی رو مینویسی یه لیست میاد از اون لیست اسمشو پیدا میکنی میزنی روش و نوشته آبی میشه و تو پستت رو ثبت میکنی 

2706