2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386316 بازدید | 68434 پست
سواله منو پاسخ ندادینا؟ شمام روزای اول با شکم خالی احساس سیری و حالت تهوع داشتید؟یا من فقط اینجورم؟ ...

فدات شم خواهررر والا من اصلا چیزیم نشده تا حالا انگار اصلا رژیم اینا نیستم فقط فشارم میفته که اونم صبحونه بجای قند خرما میخورم دوتا ...دوتام بعدازظهر دیگه حل شده

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
دقیق یادم نیست ولی منم گرفتم کم کردم بزن رژیم خروج از استپ دکتر خضری میاد  انشالله که زودی مشک ...

قربونت برم خواهری  به محض رفتن به خونم حتما این رژیم رو میگیرم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم خواهررر والا من اصلا چیزیم نشده تا حالا انگار اصلا رژیم اینا نیستم فقط فشارم میفته که اونم ص ...

هفته چندمین😍

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2728
سلام صبحتون به زیبایی لبخند خدا😘😍امیدوارم روز خوبی داشته باشید😙🌷❤ یهویی😋😋😋😋

واااو ...  خوشبحالتون خواهری خیلی عالیه عکسی که برامون فرستادی ...من الان اومدم دیدم شبتون بخیر

سلام خانوما دخترم اسهال و استفراغ و تب و لرز داره از دیشب تو بیمارستانیم تو رو خدا دعا کنین چیز خاصی ...

سلاممم نازی جونم ...ای وای چی شده ...نگران نباش ایشالله که چیزی نیس حتما سرماخوردگیه  ایشالله به حرمت این روزای عزیز هیچیش نیس خوب میشه

چون دیشب یهو بدنش سفت شد و لرزید برا 2 دقیقه بعد میگن احتمالا تشنج بوده

آیه الکرسی فرستادم خواهری ایشالله که چیزی نیس

واااو ...   خوشبحالتون خواهری خیلی عالیه عکسی که برامون فرستادی ...من الان اومدم دیدم شبتون بخ ...

فدات عزیزم شب شمام بخیرامیدوارم به هدفتون برسید😚❤🌷

یه مریضی هم داریم صلوات یادتون نره خوشکلم😢☹

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2740
سلام خواهرای گلم ممنون از همتون.....فعلا به دخترم سرم زدن خداروشکر تب و لرزش کنترل شده اما همچنان اس ...

قربونت برم من الان اومدم تاپیک خواهری ...ندیدم که چی شده ...ایشالله که خوب میشه نگران نباش

سلام خانومای خوشکل😘 کالری مصرفیم تا الان ۸۰۵ تا هست  امروز روز خام خاریم بوده هنوزم شامم نخو ...

اورین خواهری

فدات عزیزم شب شمام بخیرامیدوارم به هدفتون برسید😚❤🌷 یه مریضی هم داریم صلوات یادتون نره خوشکلم😢☹

میسی گلم ...چشم فرستادم ...اللهم اشف کل مریض

2706