2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386340 بازدید | 68434 پست
😋😍خواهری چرا شرمندمون کردی اما راضی نبودیم اینهمه زحمت بکشی اما حالا که زحمت کشیدی چرا الکی کشیدی؟ ...

دیگه اینقدر از دستم براومد شما ببخشین عزیزم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
کالری من تا الان 450 تا 😊 حتما فک میکنین شاید امروز فستم یا گشنه ام نبوده...... اما اشتب ...

ایشالله به خیر بگذره...بلاخره امشب موفق به خوردن بادمجونامیشه اسلام خان مظلوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته نباشی گلممم   الان پس شدی سیندرلا    

فدات خواهری 😘اگه بتونم دل از گوشی بکنم و برم یه دوش بگیرم و خوشجل کنم اونوقت میشم سیندرلا😂

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
 دیگه اینقدر از دستم براومد شما ببخشین عزیزم

هرچه از دوست رسد نیکوست😂

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2731
فدات خواهری 😘اگه بتونم دل از گوشی بکنم و برم یه دوش بگیرم و خوشجل کنم اونوقت میشم سیندرلا😂

خدانکنه گلممم...آهان پس پاشو که بشی سیندرلا اسلام خان با بادمجونا باهم توروهم یه لقمه چپ بکنه تامام  من دارم میرم پیاده روی    شام هم شاید آبگوشت بخورم بدون نون یا نون کم

ایشالله به خیر بگذره...بلاخره امشب موفق به خوردن بادمجونامیشه اسلام خان مظلوم

ایشاااااالا...😅

بادمجونای خودم چین از باغ روستا 😋😋😋خودم کشته مرده بادمجون سرخ شده اَم اما لعنت به رژیم که بینمون 4 ماه جدایی انداخته😂😂😂💔

خدانکنه گلممم...آهان پس پاشو که بشی سیندرلا اسلام خان با بادمجونا باهم توروهم یه لقمه چپ بکنه تامام ...

اره دیگه پاشم به خودم برسم که اسلام اگه منو اینجوری ببینه دیگه اسلام سابق نمیشه😂😂😂

پیاده روی خوش بگذره خواهری😘❤شامت هم که کم کالریه خیال راحته👌

2740
قابل نداره مااینیم دیگه    

😘😘😘🌺🌺🌺

اووووووف دو بشقاب پس عالیههههههه آفررررین خیلی پیشرفت کردی 👏👏👏👏👏

سیتارا جون من غذاهای ک خورده بودمو با‌مانکن حساب کردم شد ۸۶۰تا ولی با بشقاب شد۱۲۶۴تا نمیدونم‌ کدوم درسته؟البته بشقاب پلوماش نداشت پلو ساده زدم ۵۰۰تا ولی اینجا پلوماش روزده بود۳۷۰تا دوکفگیر حالا به نظرت مانکن درسته؟

اخرش 
عزیزم همه پستات رو خوندم فهمیدم که به اصرار مادرت قراره بری پیش روانپزشک  راستش خودمم میخواستم ...

اره مامانم دیروز گفت هروقت امادگی داشتی بیا باهم بریم،برا خودم خیلی سخته برم پیش روانپزشک،با سیتارا جون حرف زدیم اروم تر شدم،ایشالله شنبه میریم با مامانم،اصلا نمیخوام به شوهرم بگم که ی وقت مادرشوهرم بفهمه....چون ما قبلا دعوا داشتیم الان بفهمه همه رو میندازه گردن من......دعا کنید برام درس بشم،خودمم خسته شدم از اینهمه عصبانی بودنو داد زدن.....

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
اره مامانم دیروز گفت هروقت امادگی داشتی بیا باهم بریم،برا خودم خیلی سخته برم پیش روانپزشک،با سیتارا ...

عزیزم همه پستاتو خوندم اصلا فکر نمیکردم اینقدر ناراحت باشه خیالت 

بخدا پیش روانپزشک یا مشاور رفتن بهترین کاره فرصت زندگی با پدر مادرو از پسرت نگیر میدونم خیلی خسته ای ولی فرصت بده و برو پیش مشاور 

ان شالله که مشکلتون حل بشه 

عزیزم همه پستاتو خوندم اصلا فکر نمیکردم اینقدر ناراحت باشه خیالت  بخدا پیش روانپزشک یا مشاور ر ...

اره،از بس الکی میخندم و میرقصم از دورو اطرافیانمم فکر نکنم کسی باور کنه،از صبح اینقد گریه کردم که چشمام باز نمیشه دیگه،از شانس خوبمم همون موقع که با سیتارا حرف میزدمو گریه میکردم دختر عمم از راه رسید😑😑😑😑😑گفتم خواب بودم ولی معلوم بود باور نکرده.......

ممنون عزیزم❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
سیتارا جون من غذاهای ک خورده بودمو با‌مانکن حساب کردم شد ۸۶۰تا ولی با بشقاب شد۱۲۶۴تا نمیدونم‌ کدوم د ...

کفگیر اندازه دقیق نیست اصلا 

باید به قاشق یا گرم بزنی خیلی خوب و دقیق میده 

وقتاییم که یه غذایی رو نداره مثلا برنج ساده و ماش و کلا مخلفات رو جدا جدا بزن 

2706