2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387232 بازدید | 68434 پست
ایشالا..😍 از ماست که بر ماست😐 ببین از حالا آرزوی خوردن چیا رو داریم بعدش هم میگیم ما چرااااا چااا ...

همینو بگو از الان برنامه ریزی کردیم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
آره والا ...دیگه خودمم به شک افتادم که شاید دارم دروغ میگم به خودم   میگم من از فردا بیام به ...

فک کنم بدنت به علت دوری از اسلام خان با تو لج کرده میگه منو برسون به اسلام تا لاغر بشم😂😂🙈

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اما کنار معنوی،مادی هم باشه بیشتر خوووش میگذره ها😂😂😂اما اسلام خان به همون معنوی بسنده میکن😕

آره بخصوص ما خانما که پول فقط حالمو خوب میکنه...  اصلا یه روز اسلام به من پول نده ها من حالم بهم میریزه خودشم میگه اگه یه روز بهت پول ندم ت  منومیکشی

همینو بگو از الان برنامه ریزی کردیم

👌👌👌😂😂😂

اما بیخیال یه هفته میترکونیم بعدش یه هفته روزه میگیریم هم ثواب میکنیم هم لاغر میشیم😀

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2731
اما کنار معنوی،مادی هم باشه بیشتر خوووش میگذره ها😂😂😂اما اسلام خان به همون معنوی بسنده میکن😕

فقط به نفع خودش داره عمل میکنه دیگه ...تو هم بعصی وقتا بپیچون تا حالش جابیاد  

👌👌👌😂😂😂 اما بیخیال یه هفته میترکونیم بعدش یه هفته روزه میگیریم هم ثواب میکنیم هم لاغر میشیم😀

هم زیارت هم تجارت  

فک کنم بدنت به علت دوری از اسلام خان با تو لج کرده میگه منو برسون به اسلام تا لاغر بشم😂😂🙈

شاید ایشالله داره یه خبرایی میشه ...خونه بخریم بریم خونمون شاید بدن منم اوکی شد مثل آدم عمل کرد  

آره بخصوص ما خانما که پول فقط حالمو خوب میکنه...    اصلا یه روز اسلام به من پول نده ها من ...

😂😂😂اصلا روایت داریم مردی که به زنش هر روز پول نده نصف ایمانش بر باد رفته👌

حدیثی گهر بار  از حجت تاپیک نازنین رحمته الله😂

شاید ایشالله داره یه خبرایی میشه ...خونه بخریم بریم خونمون شاید بدن منم اوکی شد مثل آدم عمل ...

خداروشکر... انشالله که خبرای خوب بشه و زودتر برگردی پیش مجنون خان ملقب به اسلام😂

فقط به نفع خودش داره عمل میکنه دیگه ...تو هم بعصی وقتا بپیچون تا حالش جابیاد    

اره دقیقا همین کار و میکنم میگه اگه از اول درست حساب و کتاب کرده بودم تا حالا مهریه ات تمام شده بود😂

😐😐😐😐😐 عزیزدلم اینجوری نگو اولا بگو قدت چنده ؟ بعدم بعد ۱۴ روز سفر اضافه وزن طبیعیه نصفش کاذبه ی ...

انگیزه ندارممم اصلن قدم ۱۶۶  همش ۴ ماه باشگاه نرفتم اینجوری شدم😭 یکم انگیزه داشتم میرفتم باشگا۶ کم میکردم 

2706