2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386329 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح یه تخم مرغ اب پز خالی خوردم و قبلش یه لیوان آب لیمو و آب یه خیار میان وعده صبح واسه ناهار یه ت ...

فعالیتم ۲۰ دقیقه رقص تند داشتم که خیلی عرق کردم و ۲ ساعتم قالی بافتم.

کالری دریافتی ۲۸۶۵

کالری سوزونده شده ۹۰۰

کاری برایند ۱۹۶۶😭

الان من آمادم که دعوام کنی😢

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
😕😩😩کااآاااابینتا همش میریزه بیرون خسسسستتتتتتم کرده دم به دیقه دستم میگیره مامان بیا اینجا مامان ...

الهی  خب چیکا کنه بچه براتون دعوتنامه نفرستاده بودن که ماروبدنیا بیارین ...مادر شدی باید جورشم بکشید    

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
صبح یه تخم مرغ اب پز خالی خوردم و قبلش یه لیوان آب لیمو و آب یه خیار میان وعده صبح واسه ناهار یه ت ...

من یه بشقاب آش رشته خوردم هفته ی پیش دوشنبه ۱۳۸۰ تا شد یه بشقاب کلا ترکوند کالریمو

فعالیتم ۲۰ دقیقه رقص تند داشتم که خیلی عرق کردم و ۲ ساعتم قالی بافتم. کالری دریافتی ۲۸۶۵ کالری سوز ...

اولین وآخرین بارت باشه هااا وگرنه سرزنش میشی   بیا دعوات کردم خواهری اثرداشت اگه بگو   

من یه بشقاب آش رشته خوردم هفته ی پیش دوشنبه ۱۳۸۰ تا شد یه بشقاب کلا ترکوند کالریمو

وای چقدر کالریش زیاده😣

من پیش یه دکتر تغذیه رفتم کلیه آش و سوپ رو ازاد کرده بود.فکر کردم کالری نداره

2740
اولین وآخرین بارت باشه هااا وگرنه سرزنش میشی   بیا دعوات کردم خواهری اثرداشت اگه بگو   ...

وای اره دعوام کنید که فردا دیگه سفت و سخت بگیرم.

راستی تو مانکن کباب گوشت رو نزده بود فقط دنده بود کسی میدونه کالری یه سیخ کباب از اون دونه دونه ای کوچولوها چنده؟

وای چقدر کالریش زیاده😣 من پیش یه دکتر تغذیه رفتم کلیه آش و سوپ رو ازاد کرده بود.فکر کردم کالری ندا ...

نه بابا تو مانکن اینجوری زده ....اگه فکر کنی میبینی توش خیلی چیزا داره اخه کلا پرملاته ...حبوبات ورشته وسبزی و..

نه بابا تو مانکن اینجوری زده ....اگه فکر کنی میبینی توش خیلی چیزا داره اخه کلا پرملاته ...حبوبات ورش ...

نمیدونی کالری واقعیش چنده؟

وای اره دعوام کنید که فردا دیگه سفت و سخت بگیرم. راستی تو مانکن کباب گوشت رو نزده بود فقط دنده بود ...

ببین هرکدوم بیشتر زده کالریش رو همونو بزن....کم نباشه بهتره بیشتر باشه خوبه اونوقت کم میخوری بقیه وعده هارو جبران میشه

2706