2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386375 بازدید | 68434 پست

خانوما من هفته ای یکباربرنج میخورم امروزناهار قورمه سبزی درست کردم و ی بشقاب کاملوبزرگ باهاش برنج خوردم دلی ازعزادراوردم لطفابهم بگید حالا اون ی بشقاب چندگرم میشه ک کالریشوحساب کنم؟؟؟؟

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

۶۸۰ کالری تا الان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🔶️ کم کردن سریع یک سایز

.

برای دستیابی به این هدف باید سه  نکته را در نظر داشته باشید:

.

🔹️اول دنبال کردن یک رژیم غذایی است که در آن از حداقل کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده مثل نان سفید و ماکارونی و بیشترین میزان میوه‌جات و سبزی‌ها استفاده‌شده باشد و مقدار پروتئین آن هم متوسط باشد. روزانه نباید بیش از ۱۵۰۰ کالری مصرف کنید.

.

🔹️دوم اینکه دو بار در هفته تمرینات بدن‌سازی برای کل بدن را انجام دهید و مقدار استراحت بین ست‌ها را تا حد امکان کاهش داده یا حذف کنید؛ و آخر اینکه سه جلسه در هفته، تمرینات کاردیو ترکیبی را انجام دهید (۴ تا ۷ تمرین با سطح شدت بالا را با زمان‌های ریکاوری متوسط متناوب کنید). این برنامه را به‌دقت دنبال کنید و خواهید دید که در عرض چهار هفته به هدفتان دست پیدا می‌کنید!

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
خانوما من هفته ای یکباربرنج میخورم امروزناهار قورمه سبزی درست کردم و ی بشقاب کاملوبزرگ باهاش برنج خو ...

یه بشقاب کامل وبزرگ...نوش جونت....اصلا ولش کن حساب نکن  انقدر که خوردی حساب کنی کلا ناامید میشی...  اما اگه خیلی اصرارداری برو برنج آبکشی رو بزن اونجا کفگیر رو بزن چندتا خوردی خودش حساب میکنه

سلام عزیزان ۲۰۷ کالری تا الان  فعلا ناهار نخوردم وزنمم شده ۷۵.۴۰۰😍😍

سلامم خواهری ...آورین ...تبریک به تو تبریک به من تبریک به همه  

2738
عید غدیر شیرینی زیاد خوردم فک میکردم رفتم رو ۷۸  ولی امروز خودمو وزن کردم ۷۵.۴۰۰ شدم

من فقط یک سوم یه شیرینی رو خوردم