2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386374 بازدید | 68434 پست
امروزمو کلا هرچی میخوام بخورم رو زدم زیر ۱۰۰۰ شد ...حتی یه دونه لواشک هم حساب کردم از اون کوچولوها & ...

اعترافات تکان دهنده  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

کالری من تا الان 340 تا 150 تا هم برا ناهار حساب کردم شده 490 تا

شام قراره با دوستامون بریم بیرون احتمالا بین 800 900 کالریم بشه که انشالله دیگه نهایتا با 1400 میبندم و اگه خدا بخواد فردا میرم برا جبرانی 200 تای اضافی😃

اینم گزارش امروزم احتمالا تا شب نرسم بیام بحرفیم فعلا بای بای🙋😀😘

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صبح بخیر  بچه ها من دیشب سرویسا رو با جوهر نمک میشستم ،حس کردم نفسم تنگه،قبلش هم اینجوری ...

سلامم عزیزم ....ریه هات حساسه دیگه گلم ماسک بزن ...اصلا اسلام بشوره چی میشه   بیچاره اسلام خان فقط سوریس شستنش کم بود اونم اضافه شد  من جوهرنمک نمیریزم ...اون پودرا هس رخشا انقد  خوبن قشنگ خیس میکنم سرویسا وحمومو بعد از رخشا میپاشم همه جا بعد یه ساعت میرم با فرچه میشورم تمیزتمیز میشه امتحان کن بو هم نداره شاید یه ذره اونم تاثیری نداره ...جوهرنمک خیلی بده

2728
دکتر واسم دوتا امپول نوشت  منم که از امپول میترسم گفتم بریم خونه 😄😄تا دم در بیمارستانم اومد ...

حتما یه بار آبروشونو بردی دیگه توبه کردن بعت بگن گولت میزدن  منم یادمه مامانم میبرد بهداشت اونجا آمپول میزدن بهم دیگه هروقت میله ها وپله های اونجارو میدیم یادم میفتاد قراره چیکارم کنن از دور میله ها رو میدیم شروع میکردم به گریه کردن...الانم از اونجا رد میشم کاملا همه چی یادم میفته بازم قلبم تاپ تاپ میکنه  

نه فقط جوهرنمک خالی میریزم ،همیشه با اب رقیقش میکردم  این دوبار وستقیم ریختم ،بهش بگو قاطی نکن ...

آره ....خطرناکه قاطی کردن اینا ...خواهری از رخشا استفاده کن بهتره اصلا خطری نداره

سلام خانوما.من نیز ۸۵ کیلوام.با قد ۱۶۰.حالا تاپیکتونو دیدم ماشالا ب ارادتون.چقد دیر دیدمتون

سلامم خوش اومدی خواهر...واسه رژیم هیچ وقت دیر نیس  

منم باید هشت کیلویی کم کنم😊الانم فقط یه سیب خوردم برا صبحانه...از امروز شروع میکنم باهاتون تا 15برج ...

خوش اومدی خواهر....ایشالله

2740
سلام تارا چطوری خواهر با رژیم خوبی یا زیر آبی رفتی دیروز نبودم  😄

سلاممم عزیزم.ممنونم ..توخوبی گلم..نه دیگه از دیروز شروع کردم اصلا زیرآبی نرم فست فود اینا تعطیل کردم  دیروز زیر۱۰۰۰ شدم وبا پیاده روی۳۸۶اینا فکرکنم....تصمیم گرفتم هرروز زیر هزار بشم وپیاده روی هم بکنم بدون زیرآبی

سلام منم تازه بیدار شدم طبق معمول آب جوش خاکشیرم رو خوردم امروز فستم انشالله بتونم با ۵۰۰ تا ببندم رفتم رو ترازو ۸۵نشون داد ترازو رو بردم گذاشتم رو انباری دیگه وزن نمیکنم بدتر ناامیدمیشم ،

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
سلام بچه ها خوبین 😁😁میگم ی سوال من هر چی سرچ میکنم یا نینی سایت تاپیک میخونم تو گوگل موقع سرچ جدید ...

برو تاریخچه رو تو گوشیت پاک کن همشو